Розклад руху міжміських та приміських маршрутів

Розклад руху міжміських та приміських маршрутів

Міжміські маршрути по АС Гадяч. Приміських маршрутів по АС Гадяч. Розклад руху приміських маршрутів по АС Гадяч 2



Міжміські маршрути по АС Гадяч


Полтава

5.10(крім неділі); 6.00; 6.20; 7.10; 7.30; 8.10; 8.25; 8.50; 9.35; 9.55; 10.20; 10.40; 11.20; 11.40; 12.25; 13.30; 13.35(суб.); 14.00; 14.40; 15.20; 15.50; 15.55; 16.20; 17.20(п'ятн. нед.); 17.55; 18.30

Київ

6.00; 6.45

Харків

5.30; 6.50; 8.25; 10.17(п'ятн. нед.); 14.15; 16.25

Суми

5.30(пон. четв. п'ятн.); 9.10; 17.00

Конотоп

18.30

Глухів

12.15 - неділя

Кременчук

5.30(ч/з Полтаву); 14.30(ч/з Миргород)

Лохвиця

9.20; 13.45; 15.05; 18.25

Прилуки

13.05(ч/з день)

Талалаївка

13.05(ч/з день)

Лебедин

11.45; 16.30; 16.50; 18.10(ч/з Липову Долину)

Лубни

12.30

Миргород (ч/з Сари)

6.05; 9.00; 12.25; 15.30

Миргород (ч/з Березову Луку)

6.30; 13.30

Дніпропетровськ

13.05

Ромни (ч/з Лохвицю)

11.05

Ромни (ч/з Липову Долину)

11.45; 12.40; 19.40

Чернігів

00.15

Приміських маршрутів по АС Гадяч


Веприк

8.00; 10.00(крім п'ятн., нед)

Римарівка

8.25(крім суботи)

Петрівка-Роменська

10.45(крім суб., неділі)

Воронівщина

5.55(крім суботи); 11.00(п'ятн. неділя); 14.00(крім п'ятн., суботи); 16.30(п'ятниця)

Соснівка

6.05; 12.20; 17.20(крім суб., неділі); 10.30(неділя)

Плішивець

6.00(крім сер., суб., неділі); 11.20(крім сер., суб.); 17.20(крім суб., неділі)

Пирятинщина

?

Розбишівка

5.35; 11.50(крім суботи)

Лютенька

5.40; 11.50; 17.15

Гречанівка

6.45; 12.45(середа, неділя)

Березова Лука

11.45(крім суботи, неділі)

Великі Будища

5.55; 12.30(крім суботи)

Бакути

13.20(середа); 5.35(середа, неділя); 11.20(неділя)

Харківці

6.10; 13.00; 17.15

Бірки

6.05; 12.00; 17.15(крім неділі); 6.05; 10.45; 14.35(неділя)

Ветхалівка

6.00; 13.00(середа, неділя)

 

Розклад руху приміських маршрутів по АС Гадяч 2


Веприк

8.05; 10.05(крім п'ятн., неділі); 8.25(крім суботи)

Римарівка

8.25(крім суботи)

Петрівка-Роменська

10.45(крім суботи, неділі)

Воронівщина

11.05(п'ятн., неділя); 14.05(крім п'ятн., суботи); 16.35(субота)

Соснівка

12.25; 17.25(крім суботи, неділі); 10.35(неділя)

Плішивець

11.25(крім середи, суботи); 17.25(крім суботи, неділі)

Бірки

12.05; 17.25(крім неділі); 10.50; 14.35(неділя)

Пирятинщина

11.05

Розбишівка

11.50(крім суботи)

Лютенька

11.55; 17.20

Лебедин

11.50; 16.55

Березова Лука

11.45(крім суботи, неділі)

Великі Будища

12.35(крім суботи)

Бакути

13.35(середа)

Харківці

13.05; 17.20

Ветхалівка

13.00(середа, неділя)

Схожі статті:

ПривітанняДень таксиста

ТВ програма регіонПрограма "Регіон" від 09.01.2015

ТВ програма регіонПрограма "Регіон" від 13.02.2015


Рейтинг: 0 Голосів: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Наверх
Вниз