Робота в Польщі

Відвідувач
Asti
Повідомлення: 1
г. Кировск
572 дня назад
Шукаю надійне агенство, за допомогою якого можна на вигідних умовах відправитися в Польщу на заробітки, я кваліфікований фахівець.
Відвідувач
Повідомлення: 51
Агенство Орін пропонує кваліфікованим фахівцям роботу в Польщi, всi умови ви можете на сайті orionwork.eu. Я користуюся їхніми послугами не вперше і тому можу сказати, вони цінують свою репутацію і піклуються о своїх клієнтах, тому більш вигідних умов ви не знайдете, гарантовано!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 23 листопада 2018 у 23:34)
Відвідувач
Повідомлення: 39
Asti:
Шукаю надійне агенство, за допомогою якого можна на вигідних умовах відправитися в Польщу на заробітки, я кваліфікований фахівець.
Я їжджу на заробітки тільки через агенство Орін, воно краще в своїй справі, навіть не сумнівайтеся. Проживання дійсно безкоштовне і зарплата не маленька!
Відвідувач
Camaitr
Повідомлення: 5
г. Ровно
392 дня назад
Asti:

Рекомендую агенцію Visa Pro. Компанія може запропонувати широкий діапазон вакансій в Польщі visa-pro.com.ua від роботодавців. Допоможе вибрати хорошу вакансію для сімейних пар, для жінок, для дівчат, для чоловіків, для студентів. Діяльність може бути сезонна: на літній період, на зиму, на осінь, на весну. В разі якщо робота вам сподобається, можна продовжити термін дії трудового договору, і, також, робочої візи.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 23 листопада 2018 у 23:34)
Відвідувач
Camaitr
Повідомлення: 5
г. Ровно
392 дня назад
Корисна інформація про працевлаштування в Польщі для українців: ibra.com.ua/bankovskie-novosti/2014-07-29-07-01-06/162380-robota-v-polshch-dlya-cholovkv-zhnok-ta-smeynih-par
Редагувалось: 1 раз (Останній: 23 листопада 2018 у 23:38)
Відвідувач
Geralda
Повідомлення: 6
г. Киев
413 днів назад
Я бы сама ехать в Польшу на заработки побоялась... Если бы с кем-нибудь за компанию...
Відвідувач
Hipsterscha
Повідомлення: 15
г. Харьков
50 днів назад
таких много как вы
Відвідувач
Wmansari
Повідомлення: 3
г. Ровно
24 дня назад
Користувався послугами visa-pro.com.ua і можу сміливо радити їх іншим. В них дуже оперативно працюють і досить велику підтримку надають на місці
Відвідувач
Shalaro
Повідомлення: 1
г. Брацлав
229 днів назад
Але все рівно робота в польші це ризик, в нас наприклад є великі роботодавці, такі як розетка rozetka.com.ua/jobs платять вони добре, дивився не давно інтерв'ю то казали що в долларах і не одну тисячу!
Відвідувач
Wmansari
г. Ровно
24 дня назад
Мені теж сподобалось працювати в Польщі через visa-pro.com.ua/job/ вони все так само підтримують широкий і свіжий вибір варіантів роботи
Редагувалось: 1 раз (Останній: 1 січень 2019 у 19:38)
Відвідувач
Mishel
Повідомлення: 14
172 дня назад
Сейчас много народу в Польшу на работу ездят.
Відвідувач
Vitalinka
Повідомлення: 23
173 дня назад
Да я вот тоже хочу в Польшу поехать. Говорят, там хорошо оплачиваемые вакансии есть. Так, что можно попробовать.
Відвідувач
Wella
Повідомлення: 37
171 день назад
Vitalinka:
Да я вот тоже хочу в Польшу поехать. Говорят, там хорошо оплачиваемые вакансии есть. Так, что можно попробовать.
О Польше действительно правду говорят. Здесь рабочих вакансий великое множество eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered . И каждый может выгодные варианты под себя подобрать. Оплата здесь в разы нашей выше. Вот и выходит, что выгоднее.

Оплата есть по часовая и суточная. Так же некоторые работодатели полностью оклад за месяц сразу оплачивают. Такие условия сразу в договоре прописываются. Плюс и вопрос с проживанием решаем.

Моя сестра тоже в Польшу на работу ездит. Там вахтовый метод: месяц через месяц. Получается довольно неплохо. Условия нормальные. Сестра довольна.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 25 січень 2019 у 13:32)
Відвідувач
Mishel
Повідомлення: 14
172 дня назад
Wella:
О Польше действительно правду говорят. Здесь рабочих вакансий великое множество. И каждый может выгодные варианты под себя подобрать. Оплата здесь в разы нашей выше. Вот и выходит, что выгоднее.

Оплата есть по часовая и суточная. Так же некоторые работодатели полностью оклад за месяц сразу оплачивают. Такие условия сразу в договоре прописываются. Плюс и вопрос с проживанием решаем.
Поэтому и едут наши соотечественники за границу. Ведь там получается заработать точно прилично можно.
Відвідувач
Wmansari
г. Ровно
24 дня назад
Якщо цікавить робота у Польщі ,рекомендую прочитати ось цю статтю ukrainatoday.com.ua/kudi-vlashtuvatisya-na-robotu-v-polshhu/
Тут багато корисної інформації.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 23 червня 2019 у 11:36)

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз