Історії із життя

Сім'я ... Чоловік ... Дружина ... Любов! Кохання? Історія одного кохання ..
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2299
г. Гадяч
1 час назад

Знайшла що відповісти чоловікові, який застав з юним коханцем.

Історії із життя

А що, чим не виправдання ?!

Чоловік прийшов додому з роботи і застав свою дружину в спальні, коли вона займалася коханням з дуже привабливим молодим чоловіком. Зрозуміло, що чоловік дуже засмутився, спостерігаючи за сценою.

«О, так ось значить як!», - він закричав. «Як ти смієш так чинити зі мною, твоїм вірним чоловіком, батьком твоїх дітей! Ось і все, я залишаю тебе, я хочу розлучитися! »

Його дружина накрилася простирадлом і відповіла: «Почекай хвилину, дорогий, я можу пояснити!»

«Добре, продовжуй, - пробурчав він, - але це будуть останні слова, які ти коли-небудь скажеш мені!»

І дружина почала: «Ну, сьогодні вдень я сідала в машину, щоб їхати додому, і цей молодий чоловік попросив мене підвести його. Він виглядав так безвихідно, що я пошкодувала його і впустила в машину. Я помітила, що він дуже худий, погано одягнений і дуже брудний. Він сказав мені, що не їв три дні!»

Тому, співчуваючи, я привела його додому і розігріла енчілади, які я зробила для тебе напередодні ввечері, ті, які ти не їв, тому що ти об'ївся чіпсів перед телевізором. Бідолаха поглинув енчілади через пару хвилин.

Оскільки він був дуже брудний, я запропонувала йому прийняти душ, і, поки він це робив, я помітила, що його одяг був брудний і дірявий, тому я викинула його. Потім, оскільки він потребував в одязі, я дала йому твої дизайнерські джинси, які ти не одягав, бо, як ти говорив, вони занадто вузькі.

Я також дала йому твою нижню білизну, яка була моїм подарунком для тебе на нашу річницю, але ти їх так ні разу не одягнув, пояснюючи це тим, що у мене поганий смак. Я знайшла гарну сорочку, яку моя сестра подарувала тобі на Різдво, але ти не одягав її тільки тому, що це дратувало тебе, і я також пожертвувала йому ті чоботи, які ти купив в дорогому бутіку, але ні разу не взув їх, тому що ти бачив по телевізору, що Джастін Бібер ходить в таких також».

Дружина швидко зітхнула і продовжила:

«Він був так вдячний за моє розуміння і допомогу, і коли я проводжала його до дверей, він повернувся до мене зі сльозами на очах і сказав:
«Будь ласка ... є у вас що-небудь ще, що ваш чоловік не користується?»
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2299
г. Гадяч
1 час назад

Поради перевірені часом про кохання від пар, які були щасливі в шлюбі понад тридцять років.

Діанна:
«Не намагайтеся рахувати, хто і що робить, це зруйнує ваш шлюб. І, в будь-якому випадку, це неможливо зробити. Ви не можете знати про всіх тих мільйонах дрібниць, які ваш партнер для вас робить, тому ведення рахунку - це просто незрілий спосіб обґрунтувати ваші дитячі виправдання».

Джон:
«Не бійтеся бути тим, хто любить більше. Це вірно і для ваших відносин, і для всього іншого. Важливіше те, що ви вкладаєте в відносини, а не те, що ви від них отримуєте».

Еллісон:
«Кожен день робіть що-небудь, що дасть вашому партнерові привід бути з вами на наступний день».

Саманта:
«Розклад сексу. Просто зробіть це. Це звучить нудно і жахливо, і це схоже на те, що потрібно робити людям похилого віку, але в житті з'являється все більше обов'язків, і іноді доводиться поборотися за те, щоб не забути про секс».

Кімберлі:
«Було б перебільшенням сказати, що я була щаслива в шлюбі понад тридцять років, тому що, хоча я дійсно заміжня понад тридцять років, і в даний час я надзвичайно щаслива в шлюбі, хоча не всі тридцять років були абсолютно безхмарними. Шлюб священний, але, разом з тим, саме він здатний нанести і найглибші рани, і все це було вірним і стосовно мене. Так що, довгострокове сімейне щастя можливе, але я б хотіла підкреслити реальність того, що за це треба платити. І плата полягає в тому, що вам доведеться тримати себе в руках і чесно виконувати дуже важку роботу. Не чекайте, що завжди буде сонце і веселка. У шлюбі трапляється багато. Але воно того варте. Я не проміняла б свого чоловіка ні на що і ні на кого-небудь в світі».

Дон:
«Ростити дітей - важка праця. Це слід робити тільки тоді, коли ви любите, довіряєте і глибоко поважаєте свого партнера. Батьки повинні бути в усьому заодно. Діти будуть нескінченно вас перевіряти і намагатися сховатися за вашою спиною, щоб заплутати. Не дозволяйте їм цього. Стійте на своєму і будьте союзником № 1 для своїх чоловіків».

Кен:
«Деякі люди кажуть: "Ніколи не лягайте спати, не висловивши те, що на серці". Я не можу з цим не погодитися. Я маю на увазі, звичайно, якщо є можливість для цього. Якщо ви можете вчасно прояснити відносини, то зробіть це. Але іноді буває і так, що піти спати, не показавши свою злість - значить зуміти прикусити свій язик в потрібний момент, а потім прокинутися з ясною головою. І іноді це правильний шлях».

Сьюзен:
«Перш за все, я б сказала так: вибирайте добрих партнерів. Це найважливіша порада для всіх, хто тільки зав'язує відносини. Якщо ви виберете доброго партнера, все інше в майбутньому буде набагато простіше».

Джозеф:
«Знайте, що для багаторічних відносин компроміси неминучі. Може бути, ви хочете одну дитину, а від вас хочуть трьох. Або ви хочете двох кішок, а вона їх не хоче зовсім. Будуть сотні, якщо не тисячі випадків, коли одному з вас доведеться погодитися з бажаннями іншого. Це природно. Не уникайте розмов про це. Зосередьтеся і згадайте, скільки всього хорошого ви отримуєте один від одного в цілому».

Кем:
«Звертайте увагу на деталі. Якщо вона згадує, що їй щось подобається або вона щось хоче, запишіть це, щоб ви знали, що подарувати їй на наступний день народження або на Різдво. Підключайте на ніч її телефон, щоб він завжди був заряджений. Мийте посуд, не чекаючи прохань і не привертаючи уваги. Просто будьте хорошою людиною і віддавайте їй свою енергію».

Ребекка:
«Зробіть секс пріоритетом. У вашому шлюбі можуть бути короткі періоди, коли зниження сексуальної активності неминуче (народження дітей, подорожі, нові проекти і т.д.), але постійно прикладайте зусиль до того, щоб переконатися, що ви сексуально прив'язані один до одного. Будь-які справи йдуть краще, коли ви займаєтеся любов'ю, як мінімум, раз на тиждень».

Джеймс:
«Будьте добрішими, прикладайте зусилля, не хвилюйтеся через дрібниці. Якщо ви вибрали правильну людину, у вас, в кінці кінців, все вийде».

Тесс:
«Будьте відверті щодо сімейних обов'язків. Ми з чоловіком вважаємо великим полегшенням, що говоримо про те, хто сьогодні буде готувати (або прати, або вести машину, або організовує вечерю з друзями і т.д.). Чим пряміше ви говорите про це, тим менше ймовірності того, що один з вас затаїть на іншого образу за те, що інший зробив (або не зробив)».

Тревор:
«Якість вашого сексуального життя буде змінюватися в різні періоди вашого шлюбу. Не турбуйтесь про це. Ваш шлюб не руйнується, все це природно».

Рената:
«Я хотіла б, щоб ще до того, як я вийшла заміж, мені хтось сказав, що шлюб слід укладати з тим, хто фінансово стабільний. Або, принаймні, щоб я не була фінансово незалежна. Багато стресів пов'язані з тим, що ваші загальні фінанси не в порядку, в той час як поділ коштів дає вам простір і свободу».

Рей:
«Головне, чого я хотів би - це щоб люди знали, що вони повинні говорити про своє сексуальне життя зі своїм партнером. Ми з дружиною не робили цього до тих пір, поки не вступили в шлюб, і я б хотів, щоб ми зробили це раніше. Це дійсно стало новим розділом в глибині наших відносин».

Мері:
«Ніщо не поліпшить ваші стосунки більше, ніж регулярні роздуми про те, як в майбутньому їх розвивати. Якщо вони вас дратують, вам є, чому повчитися. Якщо вам важко привнести в них певні емоції, над цим слід попрацювати. Розглядайте все це як зворотний зв'язок, як цінність, яку можна використовувати для розвитку».

Патрік:
«Будьте більш відкритими в сексуальних відносинах зі своїм партнером, більш, ніж ви могли подумати, коли вперше вступили у відносини. З партнером, з яким ви перебуваєте в тривалих відносинах, ви можете зайти набагато далі в порівнянні з тими, з ким короткочасно зустрічалися до шлюбу. Це зовсім інший підхід».

Джанін:
«Поважайте себе і свого партнера настільки, щоб залишатися фізично привабливими один для одного. Ходіть в спортзал, красиво одягайтеся. Робіть все, що необхідно, продовжуйте докладати всіх зусиль».

Ханна:
«Я б порекомендував парам у всіх питаннях дотримуватися єдиної політики: "Ти можеш донести до мене будь-яку істину, яку вважаєш за потрібне донести, незалежно від того, наскільки важким це може бути для мене". Ця політика може врятувати вас від великого болю, втрати часу і небажаного ворожіння».

Джессіка:
«Забудь про свої аргументи. Навіть якщо ти знаєш, що правий. Це не важливо. Це просто не має значення. 99% питань, через які йде боротьба, будуть незабаром неактуальні, і краще просто забути про все і повернутися до гармонії. Відносини - це не битва за ваше его».

Ренальдо:
«У нас з дружиною невеликий ритуал, який, я думаю, може принести користь іншим. Кожен день, коли я приходжу з роботи додому, ми завжди починаємо розмову з відповіді на питання: "Що хорошого трапилося з тобою сьогодні?" Ми робимо це не тому, що не хочемо визнавати, що у нас теж бувають труднощі і невдалі дні ... просто ми звикли починати з позитиву. Це дуже нам допомагає, і я завжди з нетерпінням чекаю цього».

Бет:
«Понад п'ять років тому ми з партнером взяли зобов'язання - кожен день вступати в сексуальні відносини. Так, буквально кожен день! Це не означає, що у нас кожен день трапляється статевий акт. Іноді сексуальні відносини - це просто поцілунок в геніталії перед сном ... або трохи потискати, коли він повертається додому з роботи ... або кілька хвилин масажу вранці. Це наш маленький спосіб зберегти сексуальний вогонь в нашому шлюбі, і він творить чудеса для нас».

Чарльз:
«Щороку, навіть якщо у вас є спільні діти, вирушайте у відпустку тільки вдвох. Навіть якщо це всього лише на 3 дні. Це варто зусиль».

Арлін:
«Пристрасть потребує спілкування. Якщо ви не будете регулярно говорити правду один одному і не будете повідомляти про свій внутрішній світ, тоді ви дуже багато втрачаєте».

Ясмін:
«Найважливіше, що я хотів би довести людям - так це визнання того, що в вашому шлюбі будуть певні фази. Можуть навіть бути багаторічні фази, коли шлюб зовсім не буде вам здаватися чарівним. У вашій кар'єрі можливі спади, і це вплине на вашу фінансову стабільність, або, може бути, один з вас переживає кризу, тому бажання сексу ослабло. Все це дуже реальні, часто передбачувані, життєві речі, які будуть впливати на ваш шлюб. Але якщо ви вибрали правильну людину і ви обидва дійсно хочете зберегти шлюб надовго, то ці злети і падіння тільки зміцнять ваш союз».

Джейсон:
«Реальна тільки любов. Тому, коли ви спілкуєтеся зі своїм партнером, не вкладаючи в це любов, насправді ви не спілкуєтеся взагалі. Це зовсім не означає, що гнів не може бути одночасно змішаний з любов'ю, тому що це абсолютно можливо. Любов може бути в основі кожної емоції. Просто перевіряйте себе і не забувайте завжди прислухатися до свого серця».

Делорес:
«Інша людина не може зробити тебе щасливим, але вона може зробити тебе нещасним. Тому не поспішайте з вибором партнера. Сподіваюся, що вам доведеться зробити це лише один раз».

Шаріс:
«Не відмовляйтеся від друзів і своїх захоплень. Завжди є три складових: він, вона і їх відносини. Якщо у вас немає ні друзів, ні захоплень за межами сім'ї, у вас не буде нових тем для розмови. Наявність власного життя дуже важливо для підтримки стійкого, красивого роману».

Джульєтта:
«Я б сказала людям: "Давайте собі можливість скучити одне за одним". Раз на рік я і мій чоловік вирушаємо в тижневі поїздки з нашими найближчими друзями. Він - зі своїми старими шкільними друзями, а я - зі своїми друзями з тенісу, яких я знаю з 20 років. Після повернення кожен з нас відчуває себе оновленим і підзарядженим, але що ще більш важливо - ми встигаємо скучити одне за одним. У перші кілька днів моєї поїздки я дійсно щаслива, але в останні дні неминуче настає момент, коли я дійсно сильно сумую за ним. Тому наша зустріч, коли я повертаюся додому - це завжди величезний подарунок. Завдяки цій звичці, схожою на щорічний ритуал, я набагато сильніше усвідомлюю той факт, що я дуже люблю цю людину. І я знаю, що він відчуває те ж саме, коли повертається зі своєї поїздки з друзями».
Редагувалось: 1 раз (Останній: 21 грудня 2018 у 11:13)
Карта сайта ☺ → тут

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз