Секрети Успішного Життя

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2304
г. Гадяч
6 годин назад

Справжнє, успішне життя - це подолання. Ми живемо, якщо ми наполегливо вчимося перемагати.
Сила духу, сила волі - це справжня сила.

Поради для успішного життя.

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.

1. Як жити легко? Вчимося бути простіше.
2. Двадцять дві щоденні справи, які покращують наше життя.
3. Тридцять принципів мудрого життя.
4. Як знайти свою справу?.
5. Прості секрети мотивації, працездатності і успіху.
6. Поради Білла Гейтса молодим людям.
7. Різниця між багатими і бідними.
8. Два перевірених шляхів до успіху: який вибрати?.
9. Поради щодо досягнення мети.
10. 7 рад бізнес-перемог від найуспішнішого інвестора і одного з найбагатших людей в світі.
11. Як ефективно працювати.
12. Дванадцять справ, які успішні люди встигають робити до обіду.
13. Як «теорія півгодини» може змінити ваше життя.
14. Чудові поради для саморозвитку.
15. Десять секретів багатства, про які не пишуть в книгах.
16. Дональд Трамп: чому пристрасть важлива для бізнесу.
17. Головні якості для досягнення фінансової свободи.
18.

Перемоги над собою - це справжні перемоги. Життя сильної людини - це справжнє життя.
Редагувалось: 4 рази (Останній: 20 лютого 2019 у 08:15)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
6 годин назад

Десять секретів багатства, про які не пишуть в книгах.

1. Кращий час для успіху.

Немає кращого часу, щоб почати ставати успішним, швидко змінюватися і накопичувати багатство, ніж прямо зараз. Те, як Ви проживаєте сьогоднішній день, визначає, яким Ви станете в майбутньому.

2. Дивіться вдалину.

Коли Ви щось купуєте, завжди слідкуйте за тією річчю ​​з точки зору довгострокового ефекту. Тобто дивіться не на те, скільки витратите формально, а скільки вкладень це зажадає в майбутньому (не тільки фінансових, а й трудових або тимчасових).

3. Нездорове ставлення до грошей.

Багато людей відчувають до грошей дві протилежні емоції - любов і ненависть. Люблять, тому що можна робити покупки і отримувати позитивні емоції. Ненавидять, тому що, коли їх не вистачає, виникає відчуття, що гроші контролюють їхнє життя. Якщо немає грошей, люди беруть в борг або кредит. Відмовтеся від емоційних покупок і кредитних карт.

4. Неправильне програмування.

Більшість людей вважають гроші цінністю. Це не так. Гроші - це просто папірці. Якщо Ви ставите метою "Хочу мільйон доларів" - це безглуздо. Насправді ви говорите, що хочете купу папірців. Робіть так, щоб мета була реальною, а не просто хочете грошей. Саме тому багаті люди не тримають багатство в грошах.

5. Гроші vs цінність.

Гроші ростуть самі, коли ми фокусуємося на створенні цінностей. Необхідно навчитися створити цінність, в якій потребують інші. Тоді Ви будете заробляти хороші гроші. Чому багато людей, які виграли гроші в лотереї, швидко втрачали їх? Тому що не вміли створювали цінність.

6. Як не треба думати.

Якщо Ваше оточення негативно ставиться до грошей, каже, що гроші - зло, а багатство псує людей, підсвідомість програмується проти досягнення багатства. Такий підхід треба міняти.

7. Оцінка покупки.

Одна з шкідливих звичок - то, що ми ніколи не вважаємо, скільки реально коштує покупка. Не знаємо, скільки годин роботи, енергії і сил змушені будемо вкласти, щоб дозволити собі ту чи іншу річ. Вбудуйте звичку оцінки покупки перш, ніж її здійснити. Подумате, скільки грошей Ви б заробили, шляхом грамотного інвестування цієї суми.

8. Використання грошей коштує.

За фінансові операції, які ми здійснюємо, беруть комісію. Багато людей не звертають на це увагу, але найчастіше це велика сума. Чи готові Ви взяти, і більше 15% робочого дня вбити даремно через те, що знімаєте гроші в чужому банкоматі?

9. Успішні люди не зберігають стан в грошах.

Багаті люди мають активи, бідні - кредити, борги і зобов'язання. Потрібно зберігати стан в активах для того, щоб рятувати його від інфляції.

10. Інвестуйте в своє навчання.

Навчання - найцінніший Ваш актив. Напрацьовує нові навички, Ви можете більше заробляти. Або навчитися навичкам бізнесу, і зробити так, щоб заробляли не Ви, а інші заробляли Вам.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
6 годин назад

Дональд Трамп: чому пристрасть важлива для бізнесу.

Ви повинні любити те, чим займаєтеся, - інакше ви ніколи не досягнете успіху в житті. Якщо ви любите свою роботу, то будете трудитися не покладаючи рук, спробуєте перевершити свої досягнення і в підсумку станете набагато більше насолоджуватися життям.

Найголовніші моменти на шляху до успіху - знати свою справу і любити те, що робиш. Це дозволяє вирішувати безліч складних проблем.

Ось найперший абзац з моєї першої книги «Мистецтво укладати угоди»:

«Я не займаюся цим заради грошей. У мене достатньо грошей - більше, ніж мені може коли-небудь знадобитися. Я роблю це заради самої справи. Укладення угоди для мене - мистецтво. Хтось пише на полотні прекрасні картини, хтось складає чудові вірші. Я люблю укладати угоди - і бажано великі угоди. Я ловлю свій кайф в цьому».

З тих пір минуло двадцять років, а я як і раніше заключаю угоди - великі угоди. І на цьому досі ловлю свій кайф. Це працює. Я віддаюся своїй пристрасті - і гроші самі пливуть до мене.

Зараз я набагато багатше, ніж тоді, коли писав свою першу книгу. Я з такою пристрастю ставлюся до своєї справи, що для мене у всьому світі немає кращого заняття - і це чудове почуття. Іноді навіть не можу заснути. Мені дуже хочеться встати і знову віддатися роботі.

Не думайте про те, як заробити гроші. Замість цього задумайтеся: що корисного і цінного ви можете зробити для людей, для вашого міста чи району. Що необхідно змінити на краще? Що слід зробити більш ефективним? Яку проблему ви могли б вирішити? Які потреби задовольнити? І - найголовніше - яка робота доставила б вам задоволення?

Звичайно, за роботу потрібно отримувати гроші - і ви їх отримаєте, якщо будете робити щось, що має вартість для інших.

У грі під назвою «життя» гроші - це спосіб підраховувати очки. Але справжнє задоволення отримуєш не від підрахунку очок, а від тієї радості, яку відчуваєш, знайшовши творчий спосіб «забити м'яч у ворота». Знайдіть свою пристрасть в тому, щоб робити щось корисне для інших, - і гроші прийдуть.

Сказане може здатися спрощенням, однак я заробив не один мільярд доларів, дотримуючись цієї простої філософії. Багато хто до цих пір переконані, що я стартував, уже маючи великі гроші, отримані мною від батька. Насправді ж на початку своєї ділової кар'єри я практично нічого не мав. Батько не дав мені великих грошей - але він дав мені хорошу освіту і просту формулу успіху: роби те, що любиш. Шукайте у всьому, що робите, свою місію, якусь велику мету крім грошей, щось, що здатне пробудити вашу пристрасть. Знайдіть щось більш високе, ніж просто жадібність, властиву людям, яких не турбує ніщо, крім грошей.

Розширюйте свої горизонти. Задовольняйте потреби людей у ​​всьому, в чому тільки можна. Творіть красу, підвищуйте ефективність, забезпечуйте здоровий спосіб життя і фінансову безпеку, створюйте можливість заробітку для якомога більшої кількості людей.

Будь-яка робота, якщо робити її по-справжньому, вимагає пристрасті. Сторож, офіціант, клерк в приймальні вітають кожного відвідувача з радістю. Не важливо, яку роботу ви виконуєте зараз. Робіть її з усією пристрастю - і диво станеться. Ви перетнетеся з потрібною людиною - і вас помітять. Я бачив це безліч разів.

І наскільки ж більше пристрасті потрібно, щоб стати великим підприємцем або творцем!

Знайдіть гідне заняття - і не задайтеся йому з усією пристрастю душі і серця. Без пристрасті життя стає нудним і тьмяним. Пристрасть надає людині внутрішню силу, що дозволяє вистояти і не здатися.

Моя перемога з проектом Grand Hyatt була б неможлива без відданості справі, наполегливості і наполегливої ​​праці. Я дуже люблю перетворювати непотрібні і занедбані речі в корисні і красиві, і це прагнення підтримувало мене у всіх випробуваннях. Мій ентузіазм залучав безліч інших людей до моїх проектів - людей, що поділили мою мрію.

Як знайти в собі цю пристрасть?

Спробуйте зробити так. На момент відкладіть в сторону всі упередження і раціональні оцінки. Почніть мріяти про те, що ви дійсно хотіли б робити з усією душею.

Якби вам в житті судилося зробити одну-єдину річ - що б це було?

Чим ви здатні займатися з такою пристрасною самовіддачею, яка змусить вас забути про час?

Що доставляє вам таке задоволення, що ви готові робити це за будь-яких обставин, навіть якщо вам не заплатять ні цента?

Що може відвести вас за межі реальності і принести справжнє натхнення?

Але будьте реалістом. Робити те, що любиш, означає робити те, що вмієш. Подумайте про свої сильні сторони. Знайдіть те, що ви вмієте робити добре. Згадайте про ваших унікальних здібностях, про те, що ви вже зробили - і чим пишаєтесь. Що дається вам найбільш просто? І, якщо ви думаєте про те, що любите, - думайте глобально!

Думайте про великі досягнення.

Про радість звершення, яку вам дасть ваша робота. Втім, коли ви працюєте над тим, що любите, - це вже не робота. Сама ваша активність стає джерелом додаткової енергії.

Стів Джобс, засновник компаній Apple і Pixar, - пристрасний фанатик комп'ютерних технологій. Він не найкращий з комп'ютерних дизайнерів - але він самий пристрасний. Саме пристрасність Джобса зробила його одним з найбільш яскравих новаторів всього покоління. Пристрасть набагато важливіше розуму або таланту. Мені доводилося бачити, як по-справжньому талановиті і дуже розумні люди терпіли невдачу через відсутність пристрасті. Я називаю їх «люди ідеї». Думаю, вам вони теж траплялися. У них завжди чудові нові ідеї, які вони хотіли б реалізувати в майбутньому, ось тільки ніяких зусиль до їх реалізації вони не докладають. Ідеї ​​народжуються в їх головах - але ніколи не добираються до їх серця. А без серця будь-яка ідея швидко видихається. Самі по собі ідеї легковагі і розпливчасті. Щоб перетворити їх в камінь, бетон і скло, необхідна колосальна пристрасть.

Необхідно спустити ідеї з небес на землю. Внесіть в ваші ідеї всю вашу емоційність - і швидше, поки вони не розчинилися в блакитному серпанку!

Пристрасть - це магічний інгредієнт, що заряджає вас лютим драйвом, необхідним для того, щоб втілити задумане в життя.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
6 годин назад

Головні якості для досягнення фінансової свободи.

1. Дисципліна.

Це мабуть найважливіша риса, якою повинен володіти той, хто прагне досягти фінансової свободи.

Ключ до успіху - це не хаотичне виконання різних дій. Це постійне і регулярне виконання одних і тих же дій, які приносять позитивний результат. Постійне виконання одних і тих же дій - це ні що інше, як рутина. Рутина мало кому подобається. Часом її просто не ненавидиш, часом від неї нудить. Але саме від рутинних дій залежить результат. Тому дисципліна - це перше, чого треба навчитися.

2. Терпіння.

Часом результати здаються практично непомітними, часом відсутні взагалі. Рух вперед здається настільки повільним, що черепаха і та виглядає спринтером. Від усього цього хочеться все кинути, почати щось нове. Тут без терпіння ніяк.

Терпіння і продовження руху в обраному напрямку - це ще один ключ до успіху. Поки ми кидаємося з боку в бік, починаємо працювати то з одним проектом то з іншим, ми кожен раз починаємо все з нуля.

Зверніть увагу, хто досягає найкращих результатів: той, хто працює довгий час з однієї і тієї ж компанією або той, хто працює відразу в декількох або постійно змінює компанії?

Ті, хто постійно змінюють компанії, ніші і сфери діяльності, рідко десь досягають успіху! Їм постійно не вистачає терпіння. Саме терпіння дозволяє долати труднощі і досягати успіхів в обраній діяльності.

3. Холоднокровність.

Ще одна незамінна риса характеру успішної людини. Особливо це стосується тих, хто займається інвестиціями. Тут має бути вироблено холоднокровне ставлення до грошей. Особливо до втрати грошей. Адже не все виходить так, як ми плануємо. Досить часто відбувається так, що ми працюємо над якимось проектом, витрачаємо на нього час і гроші, а він потім виявляється збитковим. Також ніколи не знаєш, що буде далі з вкладеними грошима. Ніколи не знаєш, яка інвестиція виявиться вдалою, а яка навпаки. Те ж саме стосується і результатів. У когось результати приходять швидше, у когось пізніше. До того, що Ви рухаєтеся повільніше, ніж інші, треба також ставитися холоднокровно і терпляче йти своїм шляхом. Холоднокровне ставлення до невдач і втрат також не менш важлива якість для досягнення успіху!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 20 лютого 2019 у 08:12)
Карта сайта ☺ → тут
Сторінки: Перша Попередня 1 2

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз