Секрети Успішного Життя

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 3045
г. Гадяч
11 годин назад

Справжнє, успішне життя - це подолання. Ми живемо, якщо ми наполегливо вчимося перемагати.
Сила духу, сила волі - це справжня сила.

Поради для успішного життя.

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.

1. Як жити легко? Вчимося бути простіше.
2. Двадцять дві щоденні справи, які покращують наше життя.
3. Тридцять принципів мудрого життя.
4. Як знайти свою справу?.
5. Прості секрети мотивації, працездатності і успіху.
6. Поради Білла Гейтса молодим людям.
7. Різниця між багатими і бідними.
8. Два перевірених шляхів до успіху: який вибрати?.
9. Поради щодо досягнення мети.
10. 7 рад бізнес-перемог від найуспішнішого інвестора і одного з найбагатших людей в світі.
11. Як ефективно працювати.
12. Дванадцять справ, які успішні люди встигають робити до обіду.
13. Як «теорія півгодини» може змінити ваше життя.
14. Чудові поради для саморозвитку.
15. Десять секретів багатства, про які не пишуть в книгах.
16. Дональд Трамп: чому пристрасть важлива для бізнесу.
17. Головні якості для досягнення фінансової свободи.
18. 10 правил успішної людини від світових психологів.
19. 10 причин для щоденних записів.
20. Як бути продуктивним?.
21. Чортова дюжина корисних звичок.
22. Самомотивація або як мотивувати себе.
23. Як доводити почате до кінця?
24. Думки лідерів.
25. 20 головних правил життя, які скоротять ваш шлях до успіху.
26. Як все встигати: 5 ступенів.
27. 12 способів отримати все, що захочеться.
28. Правила переконливої ​​мови.
29. Мільйонер Роберт Флетчер про гроші і книги.
30. Махатма Ганді: 10 порад про зміну життя.
31. Ілон Маск: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому».
32. 12 поширених звичок, які прирікають на злидні.
33. Про довіру: до себе, до життя та людей.
34. Що потрібно зробити для успіху.
35. Як стати добрішими.
36. Маловідомі закони усвідомленості, здатні повністю змінити життя.
37. Цей 5-хвилинний тест може кардинально змінити ваше життя.
38. Ініціатива - шлях до успіху.
39. 6 принципів гарного життя.
40.

Перемоги над собою - це справжні перемоги. Життя сильної людини - це справжнє життя.
Редагувалось: 13 раз (Останній: 16 грудня 2020 у 17:03)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Мільйонер Роберт Флетчер про гроші і книги.

1. Припиніть витрачати гроші. Коли я приїхав в Україну, я купив собі мобільний телефон всього за 50 доларів, а тут я бачу навіть у 18-річної дівчини телефон вартістю від 200 до 500 доларів.

2. Почніть відкладати гроші. В ідеалі потрібно зберігати від 10 до 50% свого доходу.

Логіка проста: коли у вас немає грошей, у вас немає і шансу скористатися новими бізнес-можливостями, а заодно і перевірити на практиці один з головних законів грошей, який говорить: «Гроші притягують гроші».

3. Вкладайте в нерухомість. Нерухомість може бути хорошою можливістю для інвестицій.

4. Захищайте свої гроші. Вкладайте гроші обережно і з розумом!

5. Інвестуйте гроші разом з розумними, досвідченими людьми. Кращий партнер по інвестиціям - людина, яка вже має досвід заробляння грошей. Вона зможе підказати, які інвестиції прибутковіші, а які надійніші.

6. Знайдіть нові способи, щоб зберігаючі гроші приносили вам більше грошей, а ці гроші - ще більше грошей. Тобто гроші, які ви зберігаєте, ви повинні знову і знову вкладати.

Правило від Роберта Флетчера: тільки після того, як у вас з'явиться п'ять джерел доходу, ви можете витратити 10% на розваги і великі покупки.

7. Вчіться. Вчитися потрібно тому, як можна заробити більше грошей. В ідеалі, вам треба вчитися щотижня, щоб ще більше збільшити свої доходи.

Рекомендовано вам прочитати наступні книги:

• Зіг Зіглар. «До зустрічі на вершині».
• Наполеон Хілл. «Думай і багатій»
• Джордж С. Клейсона. «Найбагатша людина в Вавилоні»
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Махатма Ганді: 10 порад про зміну життя.

Життєві принципи, які хочеться вивчити і повторювати, як мантру.

Махатма Ганді немає потреби докладно представляти. В Індії його ім'я оточене таким же шануванням, з яким вимовляються імена святих. Весь світ знає людину, яка призвела свою країну до незалежності від британського уряду в 1947 році.

1. Змініть себе.

«Якщо бажаєш, щоб світ змінився, - сам стань цією зміною».

Якщо ви зміните свої думки, то зміняться ваші почуття і вчинки. І завдяки цьому світ навколо вас зміниться. Не тільки тому, що ви будете дивитися на навколишній світ через призму нових почуттів і думок, а й тому що внутрішні зміни дозволять вам чинити так, як ви б не стали робити раніше, спираючись на попередній спосіб думок.

2. Знайдіть контроль над собою.

«Без моєї згоди ніхто не може мені зашкодити».

Те, що ви відчуваєте і як на щось реагуєте, завжди залежить тільки від вас самих. Можуть існувати «типові» шаблони поведінки в різних ситуаціях, але в більшості випадків ви можете самі вибирати, що думати і відчувати по відношенню практично до всього. Можливо, це відбудеться не відразу або так буде відбуватися не весь час, і звичка мислити по-старому буде давати про себе знати. Але поступово ви усвідомлюєте, що ніхто ззовні насправді не здатний керувати вашими почуттями і зможете використовувати цей образ мислення в повсякденному житті.

3. Пробачте і забудьте.

«Слабкий ніколи не прощає. Прощення - ознака сильного».

«Принцип "око за око" може зробити сліпим весь світ».

Неможливо перемогти зло злом. І як то кажуть в попередній раді, ви завжди самі вибираєте, як поставитися до чогось. Коли ви почнете все більше і більше вдаватися саме до такого способу мислення, ви зможете ставитися до цих подій так, як це найбільш корисно для вас та інших людей.

Якщо ви не прощаєте, то дозволяєте минулому і іншій людині тримати під контролем свої почуття. Простивши, ви звільните себе від цих почуттів і потім зможете зосередитися на чомусь іншому.

4. Бездіючи, ви ні до чого не прийдете.

«Грам власного досвіду коштує дорожче тонни чужих повчань».

Мало що може бути зроблено, якщо не вживати ніяких дій. Ви можете почати шукати розради в міркуваннях, як про це говорить Ганді. Або нескінченно читати і вчитися. І вам буде здаватися, що ви рухаєтеся вперед. Але при цьому у вас не буде ніяких реальних результатів, або вони будуть невеликі.

Отже, для того, щоб дійсно досягти того, чого хочеться, і по-справжньому зрозуміти себе і свій світ, вам необхідна практика. Книги можуть дати вам знання, але не навички. Вам необхідно діяти і втілювати знання в результатах.

5. Живіть в теперішньому часі.

«Я не хочу передбачати майбутнє. Мене турбує сьогодення».

Кращий спосіб подолати внутрішній опір, який часто заважає нам діяти, - залишатися в сьогоденні.

Чому? Коли ви живете справжнім, ви не турбуєтеся, що буде потім, адже ви не можете цим керувати в будь-якому випадку. І небажання переходити до дії, яке виникає через страх майбутніх наслідків або спогадів про минулі невдачі, втрачає свою силу. Стає легше діяти, зосередитися на поточному моменті, і проявити себе з кращого боку.

6. Ми всього лише люди.

«Я заявляю, що я - звичайна людина, якій властиво помилятися, як і будь-якій смертній людині. Однак, у мене достатньо смирення, щоб визнати свої помилки і піти на поступки».

«Це не дуже мудро - бути впевненим у власній мудрості. Необхідно пам'ятати про те, що найсильніший може проявити слабкість, а наймудріший може припуститися помилки».

Коли ви починаєте ідеалізувати окремих людей - навіть якщо вони домоглися видатних результатів - ви ризикуєте, відокремлюючи себе від них. У вас може скластися відчуття, що ви, на відміну від них, ніколи не зможете досягти подібних успіхів, через те, що вони настільки сильно відрізняються від вас. Тому дуже важливо ніколи не забувати про те, що кожен з нас - звичайна людина, незалежно від того, ким вона є в житті.

Дуже важливо пам'ятати про те, що всі ми люди і кожен з нас може робити помилки. Застосування до людей необґрунтованих стандартів в майбутньому призведе лише до появи ще більшої кількості абсолютно не потрібних конфліктів у вашому світі і негативу в вас самих.

7. Будьте наполегливі.

«Спочатку вас не помічають, потім над вами сміються, потім з вами борються, а потім ви перемагаєте».

Будьте наполегливі. Згодом неприйняття навколо вас ослабне, а потім і зовсім зникне. Ослабне ваш внутрішній опір і схильності до саморуйнування, які тягнуть вас назад і заважають вам змінюватися.

З'ясуйте, що ви дійсно любите робити. Це дозволить вам знайти внутрішню мотивацію продовжувати знову і знову крокувати далі. Одна з причин, чому Ганді настільки успішно застосовував свій метод ненасильницького опору, полягає в тому, що він і його прихильники були неймовірно наполегливі. Вони просто не знали слова «здатися».

Випадки, коли успіх або перемога приходять так швидко, як вам би цього хотілося, дуже рідкісні. Одна з причин, чому люди так і не домагаються того, чого вони хочуть, полягає в тому, що вони просто занадто рано здаються. Зазвичай для досягнення поставленої ними мети потрібно набагато більше часу, ніж вони розраховували.

Нарешті, ще одна корисна порада про те, як не втратити наполегливість - не втрачайте почуття гумору. Це допоможе легше ставитися до життя в найважчі часи.

8. Шукайте в людях добро і допомагайте їм.

«Я розраховую тільки на хороше в людях. Я сам не без гріха, і тому я не вважаю за можливе загострювати увагу на помилках інших».

«Велич людини особливо видно по тому, наскільки вона сприяє благополуччю ближніх».

«Я розумію, що коли-то для здатності керувати були необхідні м'язи, але зараз це означає вміння знаходити спільну мову з людьми».

В кожній людині є і хороше, і погане. Але ви завжди можете вибрати, на що звернути свою увагу. Якщо ви хочете добитися позитивних змін, тоді правильним рішенням буде зосередитися на хороших сторонах людей. Це дозволить зробити ваше життя простіше, так як ваші відносини стануть більш позитивними і приємними.

9. Будьте гармонійні, щирі і залишайтеся собою.

«Щастя - це коли те, що ви думаєте, говорите і робите, перебуває в гармонії».

Один з кращих порад щодо поліпшення ваших навичок спілкування полягає в тому, що вам необхідно почати щиро спілкуватися і вести себе з іншими людьми. Коли ваші думки, слова і дії стають гармонійні, ви знаходите величезне внутрішнє задоволення. Ви відчуваєте прилив сил і задоволення самими собою.

Якщо ви по-справжньому щирі, то люди намагаються дійсно почути, що ви їм говорите. Адже у вашій мові немає фальші, протиріч або будь-якого лицемірства.

Але якщо ваші вчинки не відповідатимуть тому, що ви говорите, тоді ви почнете втрачати віру в те, що можете досягти своєї мети, а також віру інших людей в вас. Не обманюйте себе.

10. Продовжуйте зростати і розвиватися.

«Постійний розвиток - це закон життя. І людина, яка весь час намагається дотримуватися твердо встановлених поглядів тільки заради сталості, заганяє себе в неправильне положення».

Ви завжди можете значно поліпшити ваші навички, змінити звички або переглянути вашу оцінку. Ви можете досягти більш глибокого розуміння своєї природи і світу навколо вас.

Зрозуміло, при цьому ви можете виглядати нелогічним або не розуміти час від часу, що робите. У вас можуть з'явитися проблеми з досягненням гармонії або щирим спілкуванням. Але якщо ви не будете розвиватися, то, як вважав Ганді, поставите себе в явно програшну позицію: ви будете відстоювати свої старі погляди і чіплятися за них, щоб виглядати постійним, поки не зрозумієте, що відбувається щось неправильне. Набагато кориснішим і щасливим буде вибір шляху зростання і розвитку.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 21 червня 2019 у 17:46)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Ілон Маск: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому».

У дитинстві я мріяв про те, що стану багатим і буду подорожувати по затишним містах Європи. Але, перебуваючи в центрі Барселони я не відчував особливості моменту. Все сталося послідовно і навіть логічно. Мій шлях, який почався в невеликому селі, продовжився в столиці несподіваним для багатьох чином. А все тому, що я не боявся мріяти.

Успішне закінчення школи і складання іспитів дозволили мені вступити в хороший вуз. Програмування на подив давалося легко. Кожен профільний іспит закінчувався відмінною оцінкою. Викладачі були задоволені, але я почав сумніватися.

Мрії, якими я марив в дитинстві, випарувалися. Я перестав думати про подорожі по світу і, замість цього, заповнював резюме і вибирав майбутнє за найвищою заробітною платою. Ставши на «правильний» шлях, я потрапив в систему зі своїми правилами і зі своїєю стелею. Я зрозумів, що йду не туди і опинитися в тому місці не хотів.

Дорослішаючи, нам нібито говорять:

«перестань мріяти і живи в реальному світі».

Але справа в тому, що реальність - не те, що нас оточує. Реальність ми створюємо для себе самі. Мислення, вчинки і ідеї впливають на сприйняття світу. Світ набагато податливий, ніж здається. У ньому є все, що потрібно. Нам залишається це тільки взяти.

«Ви вірили, що зможете зробити що завгодно і де завгодно і стати, ким хочете, коли виросте. А потім дізналися, що все це заборонено. Вам повідомили, що потрібно вирости і перестати мріяти, що слід вести себе розумно і не ставити перед собою занадто високих цілей» - з книги «Будь кращою версією себе».

Все почалося з мрії знайти роботу програміста. Мені було 18. Тоді я зрозумів, що завтрашній успіх - результат сьогоднішніх зусиль і використовував три літніх місяці для розвитку навичок і вже взимку досяг мети. Я не був занадто розумним. Я просто захотів і взяв.

Щоранку нам надається шанс стати краще і нерозумно було б його упускати. Багато хто все життя мріють про речі, які досягаються простою дисципліною. А про що мрієте ви? Може бути вам потрібно зробити всього один крок.

«Тривога і сумніви долаються тільки дією, а упущений шанс буде нагадувати про себе все життя» - зі статті «Моменти, завдяки яким ти живеш».

Ілон Маск:
Мрійте. Чим вище ваша планка, тим вище ви опинитеся.

Мріяти треба вміти. Багато речей про щастя нам нав'язані. Адже дуже складно знайти справжні бажання, коли простіше взяти чужі. Я теж так робив і до сих пір можу зловити себе на тому, що деякі речі, які раніше здавалися бажаними, стали нецікаві. Але ті цілі, які вже давно присутні в моєму житті, з кожним днем ​​я ціную все більше, адже саме вони - справжні бажання.

Прокидатися і усвідомлювати, що саме так ти і хотів би прожити цей день - безцінне. Наше життя стає коротшим кожну хвилину, і хіба воно дано нам не для щастя?

Мріючи, не забувайте жити сьогоденням. Адже не помилявся Джон Леннон, коли говорив, що життя - це те, що відбувається з тобою, коли ти будуєш плани на майбутнє.

Адже мрії - це не цілі, а скоріше орієнтири. Якби все йшло за планом, жити було б нестерпно нудно.

Ваше життя - це тільки момент. І лише його ви в силах зробити краще. Таким чином, момент за моментом, ваше життя знайде сенс на шляху до мрії.

Якщо ви все зробите правильно, то в якийсь момент зрозумієте, що мрії збулися, і кожен день приносить радість. Як находити правильно?

Приймайте рішення, слухаючи два голоси: логіки та інтуїції. Сумніви виникають в момент їх незгоди між собою, але коли вони щось твердять в унісон, знайте - саме це вам необхідно.

Мрійте, живіть і будьте собою.

Все можливо.

Знайте, ваше майбутнє визначається моментами, коли вам важко. Життя буде підкидати перешкоди, щоб перевірити наскільки ви готові оволодіти бажаним. Воно готове віддати вам все, що потрібно.

Чи готові ви це взяти? wink3 Якщо так, то йдіть і беріть.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

12 поширених звичок, які прирікають на злидні.

1. Бідні завжди шукають винних.

Бідна людина ніколи не бере відповідальність на себе. Вона скоріше звинуватить в своїх невдачах колег, начальника або систему, ніж визнає свою поразку. Бідний мислить так: «Якби не ВОНИ, то я б давно був успішним», «Мені ВСІ заважають, я не можу нічого зробити».

2. Тягнути час.

З дитинства нам нав'язують стару народну «мудрість»: «Сім разів відміряй - один відріж». Час йде, а Ви все думаєте, відміряєте, і, в кінцевому рахунку, знаходиться хтось більш підприємливий, який відрізає «ваш» шматок і забирає. Перемагає той, хто не боїться зробити перший крок і ризикне, той, хто використовує свої ідеї, а не зариває їх у куточках своєї пам'яті.
Людина, з мисленням бідняка завжди тягне час, а власну бездіяльність знову ж приписує на чужий рахунок.

3. Ніякого ризику.

Бідні не ризикують. Вони вважають за краще стабільний, нехай і не великий дохід. В результаті так і живуть від зарплати до зарплати, зате під уявним крилом стабільності.

4. Не платити іншим за їхню працю.

Людина з мисленням бідняка любить жити за рахунок інших. Музику, тренінги, фільми або ПО - вона качає з торрентів. Її філософія - це пошук можливості отримати платні послуги або товари - безкоштовно. А життя їй спрощують сервіси (торренти, складчини, піратські сайти), створені такими ж бідними для бідних. Скачав платний продукт безкоштовно = вкрав. Крадіжка чужої інтелектуальної власності і обман прирікають людину вічно жити в злиднях.

5. Жаліти себе.

Часто люди бачать корінь своїх проблем в навколишній їхній обстановці - будь то несприятливе географічне положення, недоліки фігури, народився в бідній сім'ї, недостатньо освіти, живе не в тій країні та інше. В арсеналі бідної людини є десятки приводів себе пожаліти, а капітал на жалості не заробиш.

6. Нити і скаржитися.

Не секрет, що відсутність грошей - причина негативних емоцій. На відміну від бідняка, людина з мисленням багатія сприймає невдачу, як щабель до заповітної мети, він не звик скиглити і скаржитися на долю. Часом хочеться виговоритися, щоб тебе пожаліли, але легше від цього не стає, та й кількість грошей в гаманці не змінилося - їх як не було, так і немає.

7. Думати що скажуть інші.

Успішна людина цінує свою індивідуальність, і не залежить від думки оточуючих. Бідний, як правило, навпаки - левову частку свого часу і сил, він витрачає на підтримку свого реноме в очах інших людей. При цьому він орієнтується на людей більш щасливих і сильних. Порівняння проходить не в його користь, що дає йому ще один прекрасний привід для ниття і скарг.

8. Витрачати гроші даремно.

Бідна людина не має фінансової стратегії. Її мета - заробляй і витрачай. Багатий, в свою чергу, отримані працею гроші інвестує в створення капіталу. Поширена помилка мислення в такій ситуації: «Що я можу інвестувати, якщо грошей немає?». Грошей немає, тому що людина не думає про майбутнє. Багатими стають не ті, хто багато заробляє, а ті, хто навчився грамотно управляти своїми доходами.

9. Пошук тимчасових вигод.

Бідні не прагнуть вчитися новому, не працюють на перспективу, а хочуть заробляти прямо зараз. Це яскравий приклад споживчої системи поведінки. Людина хоче все і відразу, за мінімум зусиль. Вона подібна до селянина, який взимку з'їдає посівну картоплю, не замислюючись про те, що сіяти навесні.

10. Займатися тим, що не подобається.

У бідняка завжди знайдеться 10 винних, 100 виправдань і 1000 причин, чому він повинен ходити на нецікаву роботу. Він живе лише думкою про п'ятницю, проклинає начальство, але все одно щопонеділка покірно крокує в офіс. На заняття своєю справою у нього, як правило, не вистачає сміливості. Так, нічого не змінюючи, людина проживає власне життя. Рік за роком.

11. Витрачати час даремно.

Людина з мисленням бідняка задається питанням: як «вбити» свій час? Це вкрай негативна установка повинна трансформуватися в правильне питання: як мені використовувати час з максимальною користю? В результаті кожен отримує те, до чого прагне - бідний «вбиває» час і своє життя, а багатий використовує свій час і багатіє.

12. Жити чужим життям.

Біднякам властива серйозна помилка мислення - проектувати життя інших людей на своє. Численні серіали, художні книги і історії зірок тільки підбурюють їх в цьому. Насолоджуючись пригодами інших людей, бідні живуть в ілюзіях і тіні успіху своїх кумирів. Не ризикують переступити через сумніви і страхи. Боятися почати з малого і по цеглинці самим будувати свою долю.

Можливо, в цих описах ви побачили і себе, але це не привід для розладу. Використовуйте цей текст як підказки до того, що необхідно в собі змінити. Використовуйте опис звичок як мотивацію до дії.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 31 січень 2020 у 10:52)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Про довіру: до себе, до життя та людей.

Довіра в широкому сенсі слова - це впевненість в позитивному до вас відношенні, надійності і безпеки. Довіра дуже важлива в будь-яких взаєминах. Особливо це стосується самого себе. Складно все життя жити з людиною, в якій не впевнений. Те ж саме відноситься і до інших людей, і до життєвих обставин. Довіряти буває не так вже й легко. Не у всіх з нас було щасливе дитинство і ідеальні взаємини з батьками, які навчили б довіряти світові. Практично у кожної людини був сумний досвід відносин, коли ви щиро вірили людині, а вас зрадили. Потрібна велика сила духу, щоб не дивлячись на негативний досвід все ж правильно опрацювати його, винести уроки і не втратити довіру до всіх оточуючих.

Є люди, які досягають великих успіхів в житті, а є ті, які ходять по колу і нічого не досягають. Однією зі складових успіху є довіра до себе. Це внутрішня впевненість у правильності своїх рішень. І навіть якщо обставини склалися не найкращим для вас чином, ви все одно не втрачаєте віри і розумієте, що все на краще. Якщо у вас є опора в собі, то вам не страшні ніякі труднощі, тому що ви завжди можете покластися на самого себе і підтримати. Впевнена в собі людина довіряє своїй інтуїції, вміє використовувати свої сильні риси характеру і не картати себе за невдачі. Щоб прийти до цього, вам потрібно розібратися в собі і зрозуміти, чого ж ви хочете насправді. Також відмінною рисою такої особистості є вміння слідувати своїм бажанням і домагатися поставлених цілей. Ви повинні чітко усвідомлювати свою унікальність в цьому світі і не боятися зробити щось не так, тому що будь-яка невдача - це досвід, який може навчити чомусь корисному.

Довіра до світу.

Це стосується несприятливих життєвих ситуацій, які неодмінно виникають в житті кожної людини. Довіра до світу - це впевненість, що ви впораєтеся з будь-якими труднощами, які зустрінуться на шляху. Це стан спокою і врівноваженості, який необхідний для того, щоб бути стресостійкими і сильними. Деякі люди постійно скаржаться на життя і долю. Все завжди погано: народилися не в тій родині, не в тій країні, не на тій планеті. У таких особистостей про довіру до світу не може йти й мови. Вони вважають себе всіма скривдженими, не виносять уроки з проблем. Їм здається, що вони самі нещасні і їм стабільно в усьому не щастить. Навколишнє середовище такі люди сприймають вкрай насторожено, а іноді й вороже. Вони завжди чекають підступу від життя, і найчастіше отримують його, тому що в їх свідомості просто немає місця для позитиву. І навпаки, особистість, яка впевнена в тому, що все відбувається на краще, шукає всюди позитивну сторону. Такі люди вміють викрутитися з будь-якої ситуації і перетворити навіть найгірше для себе подію в позитив. Набагато простіше жити, коли ви впевнені, що випробування даються вам, щоб стати краще. І вкрай важко бачити світ через призму того, що вас намагаються за щось покарати.

Довіра до людей.

Без довіри практично неможливо побудувати ніякі взаємини. Базову безпеку дає мама немовляті. Модель побудови відносин і довіри до людей бере свій початок в ранньому дитинстві. Якщо довірчі відносини з мамою якимось чином були сформовані або порушені, то в подальшому важко вірити і відкриватися іншим людям. Але це можливо, потрібно лише опрацювати дитячі психологічні травми. Люди, які більше схильні довіряти, легше заводять нові знайомства і створюють міцні дружні і любовні зв'язки. Якщо ви оточені близькими друзями, то вам простіше переносити стресові ситуації і проблеми, тому що ви знаєте, що вас можуть в будь-яку хвилину підтримати. Дуже часто буває сумний досвід, після якого складно довіряти людям. Здається, що вас абсолютно всі можуть зрадити, обдурити, кинути і зробити боляче. Страх близьких відносин змушує замикатися і заважає бути щасливим. Потрібно вчитися прощати старі образи, щоб вони не заважали вам будувати здорові відносини з іншими людьми. Важливо розуміти, що якщо вас зрадила одна людина, то зовсім не обов'язково чекати підступу з боку всіх близьких.

Довіра до себе.

Це, можливо, одне з найважливіших якостей людини. Довіра - це базова потреба. Нехай вона буде порушена з світом або іншими людьми, але довіряти собі просто необхідно. Інакше можуть виникнути труднощі у всіх сферах життя. Світ дуже мінливий, як і люди в ньому. Саме постійне і надійне, що у вас є - це ви самі. Якщо ви впевнені в собі, то вам не страшні брехня і зрада інших, проблеми на роботі і важкі ситуації. Коли є опора в собі, ви можете з легкістю і без сильних стресів для себе переносити складні обставини. Фрази «Ніколи не здавайся» і «Немає нічого неможливого» повинні стати девізами. Тоді буде простіше жити.

Як проявляється недовіра до себе:

• ви весь час сумніваєтеся в правильності свого вибору. Це може стосуватися будь-якої сфери життя: від вибору кофти в магазині до вибору чоловіка / дружини;
• ви вкрай самокритичні, завжди звинувачуйте себе навіть за дрібні промахи;
• намагаєтеся постійно порівнювати себе з іншими і шукати недоліки в собі. Вам може здаватися, що інші люди більш успішні, красиві, багаті, а ви ні на що не здатні;
• при будь-яких труднощах ви не вирішуєте проблему, а закопуєте себе ще глибше. Невміння самому себе підтримати в труднощах може згубно впливати на психологічне здоров'я. Виникають депресії і неврози, на тлі яких можуть розвиватися психосоматичні захворювання;
• ви завжди шукаєте опору в інших і не виносите самотності;
• відчуваєте постійний страх перед новими перспективами і вибираєте свою звичну зону комфорту;
• ви рідко проявляєте ініціативу, а частіше прямуєте вказівок інших.

Як навчитися довіряти собі.

1. Розвивайте інтуїцію. Єдина людина, з якою потрібно радитися - це ви самі. У вашому житті ніхто інший не може прийняти більш вірних рішень, ніж ви. Тому що всі відповіді завжди всередині. Більше ніхто не бачить світ так, як це робите ви. Ніхто не зможе зрозуміти за вас, чого ж ви хочете насправді. Наша безсвідомість завжди знає відповідь на будь-яке питання, потрібно навчитися прислухатися до цього.

2. Пізнавайте себе. Поспостерігайте за собою як би з боку: що відчуваєте в тій чи іншій ситуації, чого хочеться, як ви себе ведете. Намагайтеся робити це максимально часто, тоді це стане звичкою і буде простіше приймати правильні рішення, відштовхуючись від власних відчуттів. Прочитайте книги по саморозвитку, подивіться вебінар, сходіть на тренінг або до психотерапевта. Все це безсумнівно навчить краще себе розуміти, допоможе набути впевненості в собі і своїх діях.

3. Боріться зі страхами. Найскладніша боротьба - це боротьба з собою, а найцінніша перемога - над собою. Якщо вам складно відмовляти людям, то поступово вчіться це робити. Починати можна з незначних дрібниць. Якщо вам страшно змінити щось в житті, переступати через свої страхи. Наприклад, ви панічно боїтеся висоти. Візьміть собі на підтримку одного і йдіть на колесо огляду. Ви зрозумієте, що в цьому немає нічого страшного. Потім купіть сертифікат на стрибок з парашутом, потім сядьте на літак і рушайте в подорож. Маленькими кроками ви подолаєте свій страх. Те ж саме стосується і відносин з іншими людьми. Якщо ви боїтеся близькості, то поступово відкривайтеся людям. Ви можете здивуватися, наскільки приємно буває розділити свою проблему з кимось ще.

4. Думайте позитивно. Перемикайте себе з негативних установок на позитивні. Починати потрібно з себе. Якщо ви вважаєте, що ви некрасиві, то шукайте в собі красиві риси. Якщо звикли думати, що ви не впораєтеся з труднощами, то говоріть собі протилежні речі. Знайдіть в собі переваги. Можна взяти листок з ручкою і написати мінімум десять негативних тверджень, які стосуються вас. А поруч у стовпчик напишіть протилежні за значенням слова. У вас вони є зі стовідсотковою ймовірністю. І починайте собі кожен день говорити хороші речі, тоді вони точно з'являться у вашому характері і в житті. Відзначайте протягом дня свої досягнення. Навіть самі незначні. Хваліть і підтримуйте себе, тому що якщо ви цього не зробите, то ніхто за вас цього також не зробить. Наприклад, ви приготували на сніданок смачний омлет. Не шукайте там краєчок, який підгорів. Подивіться, який він гарний і смачний.

5. Перетворіть свої невдачі в досвід. Кожному властиво помилятися, але не кожен вміє виносити правильні уроки зі своїх помилок. Сприймайте невдачу як можливість стати краще, а не як причину для довгого самобичування. Можна будь-яку ситуацію перетворити на користь для себе. Навчіться дякувати людям і життя за те, що буває нелегко. Кожні труднощі можуть вас привести до чогось більш значущого. У цьому можуть перешкодити емоції, які іноді затьмарюють розум. Не дозволяйте їм занурити вас в депресивний стан. Подумайте над тим, що хорошого вам дала ситуація. Наприклад, вас звільнили з роботи через скорочення штату. Можуть виникнути образа, злість, розчарування в собі, страх за майбутнє. Не варто падати духом. Сприймайте це як можливість почати щось нове і більш цікаве для вас. Подумайте про своє давно забуте хобі, ймовірно, воно може стати непоганою можливістю для прибутку. Подякуйте за безцінний досвід, який отримали за роки роботи в тій фірмі. Може бути, цей досвід стане в нагоді вам в іншій, більш перспективній галузі.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 13 лютого 2020 у 12:35)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Що потрібно зробити для успіху.

Досить велика кількість людей має мрію бути більш здоровими, мати більше коштів для існування, бути знаменитим, в загальному кажучи, успішною людиною. Але, як правило, з усіх бажаючих людей лише невелика кількість можуть досягти своєї заповітної мрії. З якої причини відбувається саме так, а не так, як хочуть люди?

Розглянемо, чому так відбувається, але в першу чергу ми приберемо в сторону деякі фактори, та як вони не мають ніякого значення для успіху людини. Цими факторами є батьки, які забезпечують життя, випадкова перемога в лотерею або ж звичайний талант.

Як людина може стати успішною?

Людина, яка хоче бути натуральною найуспішнішою персоною, повинна зробити все своїми руками і своїми силами. Причому, для того щоб досягти так званого тріумфу, їй необхідно пройти довгий шлях.

Існує мудрість, яка несе свої коріння з Китаю, вона звучить так: «Дорога, яка містить мільйони миль, повинна починатися з єдиного кроку».

Не має ніякого значення той факт, що шлях до певної мрії у кожної людини індивідуальний, але початок, тобто перший крок, у всіх ідентичний. Зміна своїх неправильних мислень - це і буде початок великого кроку до успіху, саме про це і буде написано нижче.

Переконання, які необхідно змінити.

В першу чергу розглянемо ті переконання, які необхідно буде змінити.

Мало хто знає, що дитина, якій до десяти або ж десять років, на двадцять питань або ж побажань відповість вісімнадцять разів негативно. Більш того, мало хто з нас помічав, що в багатьох новинах частина негативу бере на себе 90 відсотків.
І останній факт в даному уривку: мозок у людини може краще запам'ятовувати невдачі, помилки, ніж досягнення, причому робить це в 15 разів краще.

Отже, до чого ж це ведеться. До того, що наш мозок з самого дитинства приймає велику кількість негативу, і він базується в мозку людини. Після такого людина просто стає більш песимістична, ніж навпаки. Людина починає більше думати про те, що, внаслідок чого-то буде невдача, а не перемога чи щось таке. Саме такі речі називаються переконаннями. Якщо позбутися від них, людина буде мати інші думки та вподобання.

Яким чином можна перебудувати своє мислення?

У такому випадку існує кілька способів. Далі розглянемо їх більш детально.

В першу чергу необхідно почати читати хоч якісь книги, а краще з певної тематики, яка вам рано чи пізно стане в нагоді. Найкраще читати книги про людей, які змогли досягти висот за рахунок своєї безпосередньої завзятості. Відмінна книга про Рея Крокі, це людина, яка створила мережу фастфудів, або ж Стів Джобс і так далі. Ці люди мали думки переможців, а не природжених невдах.

У другу чергу необхідно завести особистий щоденник. У ньому потрібно звертати увагу на досягнення, якими б вони не були, маленькі або ж великі.

У тому випадку якщо хоча б раз в день переглядати свій щоденник з позитивними написами, ви зможете підсвідомо переналаштувати свій організм.

Дуже важливо перестати прислухатися до тих людей, які не можуть досягти якихось особистих перемог, а найголовніше не прагнуть до цього. У тому випадку, якщо людина не має ніякого досвіду в особистих перемогах, то, що вона може корисного порадити.

І остання порада, в якій йдеться про те, щоб повністю припинити читання і перегляд тих новин, які несуть велику частину негативу. Вам необхідна якісна інформація, яка буде стосуватися виключно певної сфери.

Після того як пройде певний час, ви самі зрозумієте, наскільки змінилася ваша думка і спосіб вирішення тих чи інших ситуацій. Більш того, після такого тренінгу ви побачите наскільки огидними стали люди, які опинилися вашими так званими противниками. Такі люди, як правило, більше шукають відмовки, ніж можливості для розвитку.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Як стати добрішими.

Доброта - це ніжне, трепетне і дбайливе ставлення до інших людей, яке зазвичай проявляється у вигляді хороших вчинків. Також добре ставлення може бути в безкорисливої ​​допомоги, чуйності, турботи, уваги, милосердя.

Доброту можна вважати вродженою якістю, адже діти зазвичай дуже добрі, готові допомогти. А більш товстошкірими і озлобленими люди стають вже в процесі дорослішання, коли стикаються з різними проблемами і несправедливістю. У більшості випадків щира доброта змінюється на користь, розважливість, меркантильність. Звичайно, в повному обсязі. Але в тій мірі, як в дитинстві, у дорослої людини доброта рідко залишається. Кажуть, що добряку складніше жити, тому що він часто жертвує своїми бажаннями заради блага інших. Але воістину добра людина до оточуючих може бути тільки тоді, коли вона з турботою і розумінням ставиться до себе. Якщо внутрішній світ наповнений злістю, то і в зовнішньому людина буде агресивно ставитися до інших. Якщо ж всередині багато любові і доброти, то вони будуть транслюватися і на оточуючих. Тому, якщо ви бачите злу людину, не варто піддаватися її емоціям або засуджувати. Вона просто нещасна в глибині душі, краще проявити співчуття і перемкнути увагу на своє щастя.

На жаль, в наш час доброту часто плутають зі слабоволлям. Але це абсолютно різні поняття. Слабовільна людина легко піддається впливу з боку, будь то добре чи погане. Щиро добра ж особистість, добре робить, слідуючи виключно власним вибором. Це людина, яка здатна сама приймати рішення і нікому не наслідувати. Слабовілля - це коли у особистості немає власної усталеної думки на різні ситуації і вона легко піддається навіюванню з боку.

Що робить добра людина:

• проявляє увагу і розуміння до кожної людини у своєму житті. Добряк звертає увагу на настрій оточуючих його людей, будь то родичі, друзі, колеги або попутники;
• живе своїми власними переконаннями, не боїться приймати рішення і нести за них відповідальність;
• ввічливо і толерантно ставиться до себе і до інших людей, тому що знає, що кожен має право на помилки і невідповідності якимось стандартам;
• з розумінням ставиться до тих, чиї переконання йдуть врозріз з її власними. Добра людина розуміє, що у всіх різне мислення і сприйняття. Неможливо однаково дивитися на життя або засуджувати за те, що людина якось відрізняється;
• має підвищену тягу до справедливості, легко заступається за слабкого і беззахисного. Добряк щиро вірить в те, що справедливість в світі повинно восторжествувати і кожна людина повинна знайти своє місце в житті;
• спокійно сприймає конструктивну критику на свою адресу, готовий працювати над собою. Розуміє, що іноді буває не правий, готовий визнати це і виправити помилки;
• робить гарні вчинки не заради схвалення, похвали або матеріальної винагороди, а безоплатно. Просто у таких людей їх внутрішній суддя не дозволяє просити за прояв доброти чогось у відповідь, доброта безкорислива;
• вміє слухати і чути інших людей безоціночно. Володіє розвиненою емпатією і вміє ставити себе на місце інших.

Як стати добрішими.

1. Будьте вдячними за те, що маєте в даний момент. Багато людей перестають помічати ту радість, яка їх оточує. Кожен сприймає це як належне, але важливо вміти радіти тому, що у вас є. Хтось може мріяти про таку форму губ, про таку роботу, чоловіка, дочку та інше. Важливо навчитися бути вдячним за те, що у вас є в даний момент, не заглядаючи в минуле або майбутнє. Бажано концентруватися на позитиві, а не на негативі, тоді буде легше жити.

2. Не соромтеся вибачатися перед людьми за свої проступки. Добра людина може об'єктивно оцінити обстановку, зрозуміти, що вчинила неправильно і вибачитися. У таких простих словах немає нічого ганебного - навпаки, вміти визнавати свої помилки - це ознака дорослої і усвідомленої особистості. Деякі не вибачаються принципово, інші ж вважають, що завжди мають рацію, але від цього ні одні, ні інші щасливішим не стають.

3. Не засуджуйте і не обговорюйте людей. Щасливим, а значить і добрим людям немає необхідності перемивати кістки оточуючим. Вони зайняті лише своїм прекрасним життям, вони сконцентровані на собі і насолоджуються цим. Людина засуджує інших, коли їй не цікаве власне життя. Якщо в душі гармонія і спокій, то не хочеться витрачати час на розмови про інших, хочеться думати про себе і тільки множити своє щастя.

4. Перестаньте вчити оточуючих, як їм потрібно жити. Кожен сам здатний розпоряджатися власним життям і робити помилки. У деяких людей є погана звичка, яка заважає продуктивної взаємодії з людьми і особистого щастя - це вузькість мислення і бажання навчити життя. Таким непросто живеться, тому що важко відкрито і довірливо спілкуватися з людиною, яка на кожне слово говорить протилежні речі. Від таких хочеться триматися подалі. Якщо в вас теж є така риса, то краще від неї плавно позбавлятися.

5. Робіть компліменти. Існує вислів: «Добре слово і кішці приємно». Коли ви хвалите когось, робите акцент на їх хороших якостях характеру, то вони ще більше розквітають і починають проявляти свої позитивні сторони. Якщо ж людині постійно говорити, що вона погана, то у неї не буде стимулу показувати вам свою добру сторону. У кожному з нас точно є як позитив, так і негатив. Чим більше робити акцент на хорошому, тим більше його буде.

6. Намагайтеся робити добрі вчинки. Це можуть бути будь-які дрібниці: поступіться місцем старенькій в громадському транспорті, пропустіть пішоходів, якщо за кермом, нагодуйте бездомну тварину. Ви самі отримаєте задоволення від скоєних вчинків, тому що допомагати іншим завжди приємно. Чим більше хорошого ви зробите, тим більше добра до вас повернеться, просто тому що ви перемикаєте свою свідомість з негативу на позитив і будете помічати позитивне.

7. Намагайтеся уникати конфліктів. Не піддавайтеся поганому впливу. Кожен день в нашому житті відбувається щось, що може вибити нас з колії. Не дозволяйте цього впливати на ваш настрій. Наприклад, ви їдете в метро, ​​якийсь чоловік наступив вам на ногу і не вибачився. Ви ніяк не відреагували на цей момент, потім він ще раз настав вам на ногу, потім ще. Ви вже закипаєте і готові зірватися на нього, але спробуйте приборкати свою злість і м'яко позначте свої кордони перед іншою людиною. Навіщо вам витрачати свої нерви і час на нічого не значущу в вашому житті ситуацію?

8. Займайтеся улюбленою справою. У кожного має бути якесь заняття, яке приносить задоволення. В ідеалі - це робота. Але якщо склалося так, що вам доводиться працювати в тому місці, яке не приносить задоволення, то знайдіть собі хоча б хобі, за допомогою якого можна буде розслабитися, відпочити і отримати задоволення. Це може бути абсолютно будь-яке заняття, яке до душі. Наприклад, рибалка добре розслабляє і допомагає морально відпочити, будь-який вид спорту добре знімає напругу і стрес, рукоділля розвиває творчі таланти і концентрацію уваги та інше. Вибирайте те, що вам подобається, і приділяйте цьому заняттю певний час. Це допоможе стати більш розслабленими, щасливими і добрими.

9. Не порівнюйте себе з іншими. Завжди буде хтось краще, успішніше, красивіше, багатше. Не варто проводити паралель між собою і іншими людьми. Ідеальних не буває. Дозвольте собі рости і розвиватися в тому ритмі, який підходить саме вам. Єдина людина, з якою можна себе порівнювати - це ви самі в минулому. Уважайте власний прогрес, хваліть і заохочуйте себе за успіхи.

10. Будьте ласкаві до себе. Не потрібно проявляти доброту до інших людей на шкоду якимось власним потребам. Можна прекрасно поєднувати любов до себе і до інших людей. Якщо ви ласкаві до себе, прощаєте себе за слабкість, підтримуєте, дбаєте, то і до оточуючих у вас буде точно таке ж відношення. У своєму житті ви є першою людиною, на яку варто звернути свою доброту і ласку, а потім все позитивне буде тільки збільшуватися навколо.

Як доброта впливає на життя:

• все повертається бумерангом. Багато людей вірять, що існує карма або якась вища справедливість. Але найчастіше дійсно працює принцип кругообігу. Тобто якщо ви робите добро, то воно повертається. Якщо робите зло, воно теж повернеться. Якщо вірити в таку теорію, то краще робити добрі вчинки, щоб у вашому житті було більше доброти і позитиву;
• добро допомагає жити довше. Вчені стверджують, що добрі люди менше схильні до стресів, вони майже всі сприймають через позитив, тому витрачають менше нервових клітин. Депресії і стреси згубно позначаються на організмі. Якщо сприймати світ через призму добра, то можна прожити щасливе і довге життя;
• добрим не грозить самотність. Добряки зазвичай дуже відкриті і комунікабельні, з ними приємно спілкуватися і проводити час. Вони завжди готові виручити зі складної ситуації, підтримати справою або словом. До таких людей хочеться тягнутися і бути поруч. Добрі рідко виявляються на самоті. Зазвичай вони оточують себе такими ж позитивними особистостями. Просто якщо людина транслює в навколишній світ добро, то воно ж і притягується до неї назад.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Маловідомі закони усвідомленості, здатні повністю змінити життя.

Чи доводилося вам чути про усвідомлене життя? Останнім часом воно користується неймовірною популярністю, особливо після того, як безліч наукових досліджень підтвердило його користь.

Насправді практика усвідомленості - це зовсім не новомодне віяння, як вам може здатися. Люди практикують його ось уже кілька тисячоліть, так як заснована воно на навчаннях великого наставника Гаутами Будди, засновника буддизму.

Основою усвідомленості є вміння помічати все, що відбувається в сьогоденні, не надаючи йому позитивний або негативний окрас, грунтуючись на власних судженнях і не бажаючи, щоб воно було якимось іншим.

Хоча практика усвідомленості дає безліч переваг, щоб вони впливали на життя, вам потрібно практикувати на постійній основі.

Нижче ми поговоримо більш докладно про 11 принципах свідомого життя, які ви можете приміряти до вашого повсякденного життя.

1. Єдина реальність, яка у вас дійсно є - ЦЕЙ МОМЕНТ, тут і зараз.

Найкраще цей принцип підсумовує ця знаменита цитата самого Будди: «Не живіть в минулому, не мрійте про майбутнє, але зосередьтеся на цьому».

Минуле - не більше ніж ілюзія. Майбутнє ще не настало. Єдине, що в цьому світі є реального - це те, що відбувається прямо тут і прямо зараз.

2. Негативні думки абсолютно нешкідливі, якщо тільки ви в них не повірите.

Думки приходять у нашу свідомість і йдуть з неї постійно, і бувають вони самими різними. Вони здатні заподіяти нам біль і страждання лише тоді, коли ми починаємо надавати їм значення. Істина в тому, що наші думки абсолютно нічого не значать самі по собі, і нам варто завжди пам'ятати про те, що вони - це ще не ми. Варто нам зробити крок в сторону і поспостерігати за власними думками на відстані, і ви зрозумієте, що, раз ви спостерігаєте за ними, вони не можуть бути вашою сутністю. Найкраще про це сказав великий Екхарт Толле:

«Яким же щастям для мене стало звільняючи усвідомлення того, що голос в моїй голові - це не те, ким я є. Хто ж я тоді? Той, хто зрозумів це».

3. Доля зовсім не карає вас за ваш гнів - ваш гнів сам по собі є карою.

Всі ми сердимося час від часу, але коли ми починаємо діяти, виходячи з цього гніву, результат рідко буває позитивним. Розлютитися зазвичай буває легко і просто, але справжня хоробрість не в тому, щоб все ламати і трощити, підкоряючись гніву, але в тому, щоб зробити щось продуктивне, щоб усунути викликаючі його причини. Коли ви зрозумієте, що поточний момент - це все, що у нас є, ви зрозумієте і той простий факт, що наше життя надто коротке, щоб витрачати його на злість і гнів.

Як сказав про це Лао Цзи:

«Кращий боєць ніколи не злиться».

4. Щоб знайти внутрішній спокій, потрібно знати, як належати лише собі, і не покладатися в підтвердженні власної значущості на інших людей.

Багато людей в сучасному світі дуже вже стурбовані тим, що про них подумають оточуючі. Але насправді вам зовсім не потрібно дивитися на всі боки, щоб знайти себе. Ви - це ви, і те, що про вас думають оточуючі, нітрохи цього не змінює. Ошо дає кілька порад, які допомагають відучитися від звички надавати занадто вже великого значення тому, що про вас думають оточуючі:

«Насправді ніхто з оточуючих вас людей не може сказати про вас абсолютно нічого. Що б люди не говорили про вас, насправді вони говорять це про себе. Це виводить вас з рівноваги тому, що ви все ще чіпляєтеся за фальшивий центр свого буття. Цей фальшивий центр залежить від інших людей, і тому ви завжди звертаєте увагу на те, що вони про вас говорять. І ви завжди дотримуєтесь за ними, і завжди готові їм догодити. Ви завжди намагаєтеся виглядати респектабельно, завжди намагаєтеся підлити масла в вогонь свого его. Але насправді все це самогубство. Замість того, щоб турбуватися про те, що говорять оточуючі, вам варто почати заглядати в глибини власної душі ...

Коли ви занадто стурбовані своїм образом в очах оточуючих, це перш за все говорить про те, що ви зовсім не знаєте себе. Так-так, ви не знаєте, хто ви насправді. Тому що коли ви про це знаєте, проблеми просто не існує - вам просто немає потреби шукати чужої уваги, і вас абсолютно не цікавить, що про вас говорять оточуючі. Це не має для вас ніякого значення!

Ваша стурбованість думкою інших людей говорить про те, що ви все ще не знайшли свій дім»
.

5. Все навколо нас створюється двічі - спершу в вашому розумі, а вже потім у вашому житті.

Наш мозок - це неймовірно потужний інструмент, і в багатьох сенсах саме він створює світ навколо нас. І правда в тому, що ви не почнете діяти, поки ваш мозок не буде знати, що ви робите. Так що встановіть для себе чіткі плани і цілі, а після починайте діяти.

«Наше майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні», - Махатма Ганді.

6. Ми самі повинні пройти свій шлях.

Наше життя ставить перед нами безліч складнощів і випробувань, але єдине, що ми дійсно здатні контролювати - це те, скільки часу і зусиль ми будемо вкладати в ту чи іншу ситуацію. Ми не повинні засновувати своє щастя або успіх на зовнішніх факторах. Їх причини повинні лежати всередині нас.

«Ніхто не врятує нас, крім нас самих. Ніхто не може, і ніхто цього не зробить. Ми самі повинні пройти свій шлях», - Будда.

7. Вірити в щось, і разом з тим не жити відповідно до цієї віри, безчесно.

Чи не схиляйтеся перед думкою суспільства щодо того, яким воно хоче вас бачити. Чи не міняєтесь лише заради того, щоб вас приймали оточуючі. Ви повинні бути собою і слідувати голосу власного серця. Нехай вас визначають власні вчинки, зроблені з власних переконань - і тоді вас ніколи не обдурять слова з боку.

«Сьогодні ви - це ви, і це справжнє істинного. Немає нікого на цьому світі, хто є вами більше, ніж ви самі», - доктор Сьюз.

8. Правильний шлях і легкий шлях рідко бувають одним і тим же шляхом.

Рано чи пізно ви зрозумієте, що саме життєві випробування змушують вас рости над собою, і це завжди варто того. І хоча кожен крок, зроблений вами на складному життєвому шляху, буде нелегким, саме такий шлях рано чи пізно приведе вас туди, де ви хочете опинитися. Те, що якесь заняття здається вам занадто складним, ще не означає, що вам варто від нього відмовлятися. Найчастіше це є лише ще однією причиною, по якій вам варто подвоїти зусилля, і ще сильніше прагнути до своєї мети.

«Ті, хто відмовився йти до істини, так і не зрозуміли сенсу свого життя», - Будда.

9. Якщо ви хочете скористатися перевагами чого б то не було, вам доведеться за це заплатити.

Дуже і дуже багато людей задають собі питання на кшталт «Що викликає у мене найбільшу пристрасть?», щоб знайти мету в житті. Хоча насправді куди кращим питанням буде «Що в моєму житті варто того, щоб піти заради цього на жертви і страждання?» Це допоможе вам зрозуміти, чим ви дійсно хочете займатися, і з часом зробить ваше життя більш осмисленим.

«Життя буде підкидати вам саме той життєвий досвід, який найбільш підходить для розвитку вашої свідомості. Звідки вам знати, що це саме той життєвий досвід, що вам потрібен? Звідти, що саме з ним вам доводиться зіткнутися прямо зараз», - Екхарт Толле.

10. Постійна завантаженість - це повна протилежність мирного і свідомого життя.

Робочий день багатьох з нас починається зі складання величезного списку з безлічі завдань, виконати який за один день практично нереально. Чому ми так чинимо? Та тому, що з якоїсь причини вважаємо, що повинні бути повністю і постійно завантажені, і нам варто братися за максимальну кількість справ одночасно, інакше, мовляв, наш час буде витрачено даремно. Однак найчастіше куди правильніше зосередитися на все одному завданню за раз і дозволити собі захопитися ним. А ще всім нам потрібно хоч якийсь час на те, щоб відпочити і оцінити красу життя.

«Ви повинні навчитися випускати з рук важелі контролю. Навчитися розслаблятися. Адже насправді велика частина цього контролю і так була ілюзією», - Стів Мараболі.

11. Коли ви занадто сильно намагаєтеся контролювати своє життя, у вас не залишається часу на те, щоб насолоджуватися ним.

Що нас, людей, настільки приваблює в ідеї контролю? Перш за все те, що він обіцяє нам впевненість і комфорт. Іронія ж в тому, що такої речі, як контроль, просто не існує. Ми ніколи не контролюємо своє життя в повній мірі. Ніколи. І чим раніше ми це усвідомлюємо і навчимося рухатися вперед разом з потоком, тим простіше буде наше життя.

«Напруга - це те, ким ви себе вважаєте. Розслаблення - це те, ким ви є», - китайське прислів'я.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Цей 5-хвилинний тест може кардинально змінити ваше життя.

Одного року найчастіше недостатньо, щоб втілити в життя свої мрії. Усвідомивши це, ви абсолютно по-новому подивіться на очікування нового року. Новий рік - це привід висловити свою подяку, а зовсім не змінити своє життя.

А якщо ви маєте намір щось дійсно змінити і добитися великих цілей, спробуйте для початку відповісти на ці 5 питань. Часу це займе небагато, а ось світовідчуття може помінятися кардинально. Отже ...

1. Чим ви хочете займатися через 10 років?

Не думайте про те, що буде через рік. Давайте підемо трохи далі. Чим ви хочете займатися через 10 років?

Відповідь «хочу подорожувати по світу» не рахується. Навіть якщо на той час ви вже плануєте піти на пенсію, у вашому житті все одно має бути щось, за що ви будете нести відповідальність. Нічого не робити - це все одно, що не мати причини жити. Так що уявіть себе через 10 років і запишіть все, чим би ви хотіли на той момент займатися.

«Є тільки одна річ, яка може перешкодити вам здійснити свою мрію - страх невдачі», - Пауло Коельо.

2. Хто зараз займається тим, чим ви хочете займатися через 10 років?

Хочете - вірте, хочете - ні, але в сьогоднішньому світі є люди, які живуть приблизно так само, як ви самі мрієте жити в майбутньому. Ви знаєте таких людей? Якщо ні - швидше відкрийте Google і дізнайтеся.

Постарайтеся знайти як мінімум 5 осіб і внесіть їх в свій список. Вибирайте тільки тих людей, чиє життя відповідає вашій відповіді на перше питання. Не сидіть склавши руки, знайдіть своїх «наставників».

3. Якою людиною вам потрібно стати, щоб здійснити свою мрію.

Щоб втілити свою мрію в життя, вам необхідно стати людиною з певним світоглядом. До тих пір, поки ви не усвідомлюєте, якою саме людиною вам потрібно стати, не зрозумієте, в якому напрямку необхідно рухатися.

Ви вже вирішили, якою людиною хочете бути?

4. Яка діяльність приведе вас до того, щоб стати тим, ким ви хочете стати (виходячи з відповіді на третє питання)?

Щоб стати тим, ким ви хочете, знадобиться певний досвід. Де ж набратися досвіду, окрім як не на роботі? Вам необхідно знайти таку роботу, яка дозволить розвиватися і надалі зробить вас такою людиною, якою ви мрієте стати.

То яку роботу ви виберете?

«Найкраща пригода, яка може з вами трапитися - це жити життям своєї мрії», - Опра Уїнфрі.

5. Яка підготовка вам необхідна?

Вам необхідна певна підготовка, щоб отримати роботу мрії. Інтернет значно спрощує цю задачу. Ви можете знайти величезну кількість курсів та тренінгів по будь-якої спеціальності. Якщо на даний момент ви не можете дозволити собі платні курси, то для початку можете скористатися безкоштовними.

Багато університетів по всьому світу пропонують навчання онлайн. Існує маса тренінгів від експертів, тому ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно.

Ви вже знайшли курси, які хочете пройти? Тоді швидше починайте. Це допоможе вам знайти роботу, а робота допоможе вам стати експертом. Знайдіть те, що вам цікаво, і негайно беріться за справу!

Почавши освоювати нові знання, ви відразу ж стаєте на шлях, який приведе вас від питання №5 до питання №1.

Завдяки новим знанням ви отримуєте роботу. Завдяки роботі ви стаєте експертом в обраній сфері. Ставши експертом, ви можете дозволити собі жити так, як хочете.

Ви вже знаєте, що потрібно робити, так чого ж ви чекаєте?
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

Ініціатива - шлях до успіху.

Навколишній світ - це сукупність можливостей, які ми можемо бачити чи ні, зважитися ними скористатися або пройти мимо. Ініціатива - це крок назустріч новим звершенням, спроба проявити себе і свої таланти, вміння взяти на себе відповідальність і готовність до рішучих дій.

Висловлюючи свої ідеї і взяв на себе їх реалізацію (або якусь частину проекту), ми показуємо себе і оточуючим силу свого характеру, мужність, вміння працювати і рухатися вперед.

Існує думка, що ініціатива карається. Тому багато людей бояться висловлювати свої ідеї, побоюються виглядати нерозумно, хто не наважується зійти зі звичного давно обраного шляху. Так, існують ситуації, коли вияв ініціативи недоречний. В першу чергу це відноситься до особистого простору інших людей. Також деякі керівники вважають за краще «зручних» і «слухняних» працівників, «роботів», які справно виконують свої функції. Або ж в маленьких компаніях просто немає перспективи зростання. Але таке трапляється не часто. Тоді свій ентузіазм просто варто звернути на інший шлях особистого розвитку.

Ініціативність дозволяє не тільки побачити відкриті двері, а й зазирнути туди, вчасно відреагувати на представлені можливості, діяти і отримувати результат. Активні, рішучі люди не чекають, поки все трапиться «чудесним чином» або потрібні люди самі їх помітять, вони роблять спроби, шукають шляхи вирішення будь-яких питань і докладають зусиль, щоб реалізувати свій потенціал.

Всі новаторські, креативні ідеї придумані і реалізовані виключно ініціативними людьми.

Хочете бути серед них - дійте!

Проявляти ініціативу можна навчитися. Для цього в першу чергу необхідно розібратися з внутрішніми бар'єрами. Боротьба зі страхами - це ваше першорядне завдання.

Страх невдачі або відмови є основною перешкодою на шляху до успіху. Існує величезна кількість психологічних технік боротьби зі страхами, але не будемо на них докладно зараз зупинятися, тому що, найпростішою і оптимальною з них є розгляд найгіршого варіанту розвитку подій. Перш ніж діяти, дайте відповідь на наступні питання:

• Що трапиться, якщо ви не отримаєте бажане, проявивши ініціативу?
• Світ впаде, якщо вам відмовлять?
• Якщо посада або підвищення в зарплаті дістанеться вашому колезі, близькі стануть менше вас любити?
• Ви втратите роботу, сім'ю, друзів?

У 99,9% випадків на всі питання відповідь буде "ні". Ви просто залишитеся на своєму колишньому місці. Зробивши спробу, ви збережете дорогоцінний час. Шанс вирішення питання на вашу користь - як мінімум 50%, тобто або так, або ні. А ще це можливість отримати альтернативне, ймовірно, більш цікаву пропозицію. Звернути на себе увагу, вийти з тіні і дозволити іншим людям поглянути на вас зовсім інакше - як на людину діяльну і енергійну.

Перестаньте мучити себе сумнівами і дійте. Якщо ви не зважитеся, чи не прийдете до мети з імовірністю 100%. Ще й купу безцінного часу витратите на роздуми і невпевненість.

Ще один важливий аспект - необхідність брати на себе відповідальність за реалізацію ваших пропозицій. Якщо ви самі не готові втілити в життя повністю або частково вашу задумку, якщо не проаналізували ризики, можливі варіанти розвитку подій, ресурси, необхідні на реалізацію проекту, то це скоріше не ініціатива, а просто одна з мільйонів ідей, яка відвідала саме вас.

Отже, ви перебороли себе, вийшли з пропозицією до потрібних людям, отримали шанс і зайнялися реалізацією проекту. Або отримали посаду, до якої прагнули. Працюйте! Робіть більше, ніж від вас очікують. Максимально якісно доведіть справу до кінця! Докладіть усіх зусиль! Тоді будь-які ваші пропозиції будуть сприйматися всерйоз, а ви заробите репутацію людини ініціативної, діяльної, тієї, хто тримає своє слово, партнера, на якого можна покластися в будь-якій ситуації.

Коли ви насолодитеся плодами своєї рішучості, вам захочеться діяти ще й ще. Смак перемоги завжди солодкий! Але шлях до неї не менш цікавий. На дорозі до будь-якої мети завжди найскладніше - почати. І перший крок без ініціативи зробити практично неможливо. Вірте в себе і дійте! Тоді все обов'язково вийде!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 8 грудня 2020 у 09:30)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
11 годин назад

6 принципів гарного життя.

Що для вас означає гарне життя? У чому воно полягає? У фінансовому благополуччі, в наявності дорогого автомобіля або шикарного житла?

Насправді гарне життя полягає не в матеріальних благах. Головне те, які люди вас оточують, в якому світі ви живете і наскільки ви готові розвиватися як особистість.

Список, що характеризує хороше життя, можна розширювати нескінченно. На наше самопочуття впливають і такі речі, як економіка, культура, взаємини, здоров'я і відпочинок. Так що ж це тоді таке - хороше життя?

1. Продуктивність.

Щастя приходить до тих, хто відчуває себе корисним і продуктивним для суспільства. Робота, завдяки якій ви можете самореалізуватися - це прямо протилежне явище хорошого відпочинку. Так, це теж важливо. Але тільки з одним застереженням, щоб набратися сил і знову кинутися в бій.

Продуктивність людини здатна перетворювати не тільки її особистість, а й той світ, в якому вона живе. Для того, щоб усвідомити це, потрібно просто почати робити щось важливе.

2. Міцна дружба.

Взаємини з людьми грають таку ж важливу роль в хорошому житті, що і продуктивність. Мало того, що кожному з нас потрібне спілкування, дуже важливо відчувати підтримку близьких. Завжди приділяйте час тим, хто для вас важливий, щоб не втратити цей сильний зв'язок.

Друзі здатні приймати вас таким, якими ви є. Вони будуть підтримувати вас, радитися або просити допомоги. Зрештою, просто дружнє спілкування може підняти вам настрій і позбутися від поганих думок. Просто задайте собі питання: чи є у вас друзі, які готові відмовитися від своїх примх і приїхати до вас з будь-якого важливого приводу? Якщо так, то ви вже можете відчувати присутність так званого хорошого життя.

Але це не означає, що варто ігнорувати і менш важливих знайомих. У житті є місце як для міцної дружби, так і для простих відносин.

3. Культура.

Всі ми живемо в країні зі своїми особливими культурними явищами. Це може бути народна музика, незвичайні свята і традиції і т.д. Все це робить нас унікальними і робить частиною однієї великої групи людей із загальною культурою. Важливо цінувати це і передавати з покоління в покоління, щоб розділити радість з усіма.

4. Релігія і духовність.

Релігія і духовність працює так само, як і культура, тільки все це не прив'язується до певного місця. Це ті речі, які зберігаються всередині кожного з нас і відокремлюють нас від первісних принципів існування.

5. Повноцінне життя.

Ще з дитинства наші батьки водили нас на різні концерти, виступи або в кіно. Всі ці незначні на перший погляд речі наповнюють наше життя додатковими подіями, які прикрашають існування. Це те, що дозволяє відчути себе повноцінним і не відчуженим від дійсності.

Точно так же ви можете продовжити робити те, що цікаво: займайтеся спортом, відвідуйте будь-які тренінги або курси, просто подорожуйте.

Повноцінне життя, в якому ви не відмовляєте собі в чомусь важливому, допомагає відчути себе щасливим і не обмеженими обставинами. Все це позитивно позначається на емоційному і фізичному здоров'ї. Більш того, це додасть вам нових сил, щоб добиватися певних висот.

6. Сім'я і близькі.

Немає нікого важливіше, ніж сім'я. Ви будете щасливі рівно настільки, наскільки щасливі ваші близькі. Це просте правило, про яке багато хто забуває.

Згадайте про те, чим зараз займаються ваші батьки: можливо, варто приїхати до них і допомогти? А може бути, досить просто подзвонити і запитати у них про здоров'я? Є елементарні речі, які ви зобов'язані робити, щоб зберегти той зв'язок, який виникає лише один раз. Ваші батьки можуть бути вже не молоді, а тому важливість такого спілкування безцінне.

Може бути, ви вже й самі стали батьками. А може бути ви ще тільки утворили власну сім'ю. Але виходячи зі своєї квартири або будинку ви відчуваєте тепло близьких: поцілунок дружини або чоловіка, обійми дітей або підтримку батьків. Все це працює в обидві сторони. Не забувайте про це.

Один мудрець якось сказав:

«Існує безліч чеснот, але найважливіша з них - це турбота однієї людини про іншу». Любов - це те, що не залежить від вашого благополуччя. А її наявність - це основна ознака хорошого життя.
Карта сайта ☺ → тут
Сторінки: Перша Попередня 1 2 3

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз