Секрети Успішного Життя

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2787
г. Гадяч
10 годин назад

Справжнє, успішне життя - це подолання. Ми живемо, якщо ми наполегливо вчимося перемагати.
Сила духу, сила волі - це справжня сила.

Поради для успішного життя.

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.

1. Як жити легко? Вчимося бути простіше.
2. Двадцять дві щоденні справи, які покращують наше життя.
3. Тридцять принципів мудрого життя.
4. Як знайти свою справу?.
5. Прості секрети мотивації, працездатності і успіху.
6. Поради Білла Гейтса молодим людям.
7. Різниця між багатими і бідними.
8. Два перевірених шляхів до успіху: який вибрати?.
9. Поради щодо досягнення мети.
10. 7 рад бізнес-перемог від найуспішнішого інвестора і одного з найбагатших людей в світі.
11. Як ефективно працювати.
12. Дванадцять справ, які успішні люди встигають робити до обіду.
13. Як «теорія півгодини» може змінити ваше життя.
14. Чудові поради для саморозвитку.
15. Десять секретів багатства, про які не пишуть в книгах.
16. Дональд Трамп: чому пристрасть важлива для бізнесу.
17. Головні якості для досягнення фінансової свободи.
18. 10 правил успішної людини від світових психологів.
19. 10 причин для щоденних записів.
20. Як бути продуктивним?.
21. Чортова дюжина корисних звичок.
22. Самомотивація або як мотивувати себе.
23. Як доводити почате до кінця?
24. Думки лідерів.
25. 20 головних правил життя, які скоротять ваш шлях до успіху.
26. Як все встигати: 5 ступенів.
27. 12 способів отримати все, що захочеться.
28. Правила переконливої ​​мови.
29. Мільйонер Роберт Флетчер про гроші і книги.
30. Махатма Ганді: 10 порад про зміну життя.
31. Ілон Маск: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому».
32. 12 поширених звичок, які прирікають на злидні.
33. Про довіру: до себе, до життя та людей.
34. Що потрібно зробити для успіху.
35.

Перемоги над собою - це справжні перемоги. Життя сильної людини - це справжнє життя.
Редагувалось: 8 раз (Останній: 21 лютого 2020 у 09:54)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
10 годин назад

Мільйонер Роберт Флетчер про гроші і книги.

1. Припиніть витрачати гроші. Коли я приїхав в Україну, я купив собі мобільний телефон всього за 50 доларів, а тут я бачу навіть у 18-річної дівчини телефон вартістю від 200 до 500 доларів.

2. Почніть відкладати гроші. В ідеалі потрібно зберігати від 10 до 50% свого доходу.

Логіка проста: коли у вас немає грошей, у вас немає і шансу скористатися новими бізнес-можливостями, а заодно і перевірити на практиці один з головних законів грошей, який говорить: «Гроші притягують гроші».

3. Вкладайте в нерухомість. Нерухомість може бути хорошою можливістю для інвестицій.

4. Захищайте свої гроші. Вкладайте гроші обережно і з розумом!

5. Інвестуйте гроші разом з розумними, досвідченими людьми. Кращий партнер по інвестиціям - людина, яка вже має досвід заробляння грошей. Вона зможе підказати, які інвестиції прибутковіші, а які надійніші.

6. Знайдіть нові способи, щоб зберігаючі гроші приносили вам більше грошей, а ці гроші - ще більше грошей. Тобто гроші, які ви зберігаєте, ви повинні знову і знову вкладати.

Правило від Роберта Флетчера: тільки після того, як у вас з'явиться п'ять джерел доходу, ви можете витратити 10% на розваги і великі покупки.

7. Вчіться. Вчитися потрібно тому, як можна заробити більше грошей. В ідеалі, вам треба вчитися щотижня, щоб ще більше збільшити свої доходи.

Рекомендовано вам прочитати наступні книги:

• Зіг Зіглар. «До зустрічі на вершині».
• Наполеон Хілл. «Думай і багатій»
• Джордж С. Клейсона. «Найбагатша людина в Вавилоні»
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
10 годин назад

Махатма Ганді: 10 порад про зміну життя.

Життєві принципи, які хочеться вивчити і повторювати, як мантру.

Махатма Ганді немає потреби докладно представляти. В Індії його ім'я оточене таким же шануванням, з яким вимовляються імена святих. Весь світ знає людину, яка призвела свою країну до незалежності від британського уряду в 1947 році.

1. Змініть себе.

«Якщо бажаєш, щоб світ змінився, - сам стань цією зміною».

Якщо ви зміните свої думки, то зміняться ваші почуття і вчинки. І завдяки цьому світ навколо вас зміниться. Не тільки тому, що ви будете дивитися на навколишній світ через призму нових почуттів і думок, а й тому що внутрішні зміни дозволять вам чинити так, як ви б не стали робити раніше, спираючись на попередній спосіб думок.

2. Знайдіть контроль над собою.

«Без моєї згоди ніхто не може мені зашкодити».

Те, що ви відчуваєте і як на щось реагуєте, завжди залежить тільки від вас самих. Можуть існувати «типові» шаблони поведінки в різних ситуаціях, але в більшості випадків ви можете самі вибирати, що думати і відчувати по відношенню практично до всього. Можливо, це відбудеться не відразу або так буде відбуватися не весь час, і звичка мислити по-старому буде давати про себе знати. Але поступово ви усвідомлюєте, що ніхто ззовні насправді не здатний керувати вашими почуттями і зможете використовувати цей образ мислення в повсякденному житті.

3. Пробачте і забудьте.

«Слабкий ніколи не прощає. Прощення - ознака сильного».

«Принцип "око за око" може зробити сліпим весь світ».

Неможливо перемогти зло злом. І як то кажуть в попередній раді, ви завжди самі вибираєте, як поставитися до чогось. Коли ви почнете все більше і більше вдаватися саме до такого способу мислення, ви зможете ставитися до цих подій так, як це найбільш корисно для вас та інших людей.

Якщо ви не прощаєте, то дозволяєте минулому і іншій людині тримати під контролем свої почуття. Простивши, ви звільните себе від цих почуттів і потім зможете зосередитися на чомусь іншому.

4. Бездіючи, ви ні до чого не прийдете.

«Грам власного досвіду коштує дорожче тонни чужих повчань».

Мало що може бути зроблено, якщо не вживати ніяких дій. Ви можете почати шукати розради в міркуваннях, як про це говорить Ганді. Або нескінченно читати і вчитися. І вам буде здаватися, що ви рухаєтеся вперед. Але при цьому у вас не буде ніяких реальних результатів, або вони будуть невеликі.

Отже, для того, щоб дійсно досягти того, чого хочеться, і по-справжньому зрозуміти себе і свій світ, вам необхідна практика. Книги можуть дати вам знання, але не навички. Вам необхідно діяти і втілювати знання в результатах.

5. Живіть в теперішньому часі.

«Я не хочу передбачати майбутнє. Мене турбує сьогодення».

Кращий спосіб подолати внутрішній опір, який часто заважає нам діяти, - залишатися в сьогоденні.

Чому? Коли ви живете справжнім, ви не турбуєтеся, що буде потім, адже ви не можете цим керувати в будь-якому випадку. І небажання переходити до дії, яке виникає через страх майбутніх наслідків або спогадів про минулі невдачі, втрачає свою силу. Стає легше діяти, зосередитися на поточному моменті, і проявити себе з кращого боку.

6. Ми всього лише люди.

«Я заявляю, що я - звичайна людина, якій властиво помилятися, як і будь-якій смертній людині. Однак, у мене достатньо смирення, щоб визнати свої помилки і піти на поступки».

«Це не дуже мудро - бути впевненим у власній мудрості. Необхідно пам'ятати про те, що найсильніший може проявити слабкість, а наймудріший може припуститися помилки».

Коли ви починаєте ідеалізувати окремих людей - навіть якщо вони домоглися видатних результатів - ви ризикуєте, відокремлюючи себе від них. У вас може скластися відчуття, що ви, на відміну від них, ніколи не зможете досягти подібних успіхів, через те, що вони настільки сильно відрізняються від вас. Тому дуже важливо ніколи не забувати про те, що кожен з нас - звичайна людина, незалежно від того, ким вона є в житті.

Дуже важливо пам'ятати про те, що всі ми люди і кожен з нас може робити помилки. Застосування до людей необґрунтованих стандартів в майбутньому призведе лише до появи ще більшої кількості абсолютно не потрібних конфліктів у вашому світі і негативу в вас самих.

7. Будьте наполегливі.

«Спочатку вас не помічають, потім над вами сміються, потім з вами борються, а потім ви перемагаєте».

Будьте наполегливі. Згодом неприйняття навколо вас ослабне, а потім і зовсім зникне. Ослабне ваш внутрішній опір і схильності до саморуйнування, які тягнуть вас назад і заважають вам змінюватися.

З'ясуйте, що ви дійсно любите робити. Це дозволить вам знайти внутрішню мотивацію продовжувати знову і знову крокувати далі. Одна з причин, чому Ганді настільки успішно застосовував свій метод ненасильницького опору, полягає в тому, що він і його прихильники були неймовірно наполегливі. Вони просто не знали слова «здатися».

Випадки, коли успіх або перемога приходять так швидко, як вам би цього хотілося, дуже рідкісні. Одна з причин, чому люди так і не домагаються того, чого вони хочуть, полягає в тому, що вони просто занадто рано здаються. Зазвичай для досягнення поставленої ними мети потрібно набагато більше часу, ніж вони розраховували.

Нарешті, ще одна корисна порада про те, як не втратити наполегливість - не втрачайте почуття гумору. Це допоможе легше ставитися до життя в найважчі часи.

8. Шукайте в людях добро і допомагайте їм.

«Я розраховую тільки на хороше в людях. Я сам не без гріха, і тому я не вважаю за можливе загострювати увагу на помилках інших».

«Велич людини особливо видно по тому, наскільки вона сприяє благополуччю ближніх».

«Я розумію, що коли-то для здатності керувати були необхідні м'язи, але зараз це означає вміння знаходити спільну мову з людьми».

В кожній людині є і хороше, і погане. Але ви завжди можете вибрати, на що звернути свою увагу. Якщо ви хочете добитися позитивних змін, тоді правильним рішенням буде зосередитися на хороших сторонах людей. Це дозволить зробити ваше життя простіше, так як ваші відносини стануть більш позитивними і приємними.

9. Будьте гармонійні, щирі і залишайтеся собою.

«Щастя - це коли те, що ви думаєте, говорите і робите, перебуває в гармонії».

Один з кращих порад щодо поліпшення ваших навичок спілкування полягає в тому, що вам необхідно почати щиро спілкуватися і вести себе з іншими людьми. Коли ваші думки, слова і дії стають гармонійні, ви знаходите величезне внутрішнє задоволення. Ви відчуваєте прилив сил і задоволення самими собою.

Якщо ви по-справжньому щирі, то люди намагаються дійсно почути, що ви їм говорите. Адже у вашій мові немає фальші, протиріч або будь-якого лицемірства.

Але якщо ваші вчинки не відповідатимуть тому, що ви говорите, тоді ви почнете втрачати віру в те, що можете досягти своєї мети, а також віру інших людей в вас. Не обманюйте себе.

10. Продовжуйте зростати і розвиватися.

«Постійний розвиток - це закон життя. І людина, яка весь час намагається дотримуватися твердо встановлених поглядів тільки заради сталості, заганяє себе в неправильне положення».

Ви завжди можете значно поліпшити ваші навички, змінити звички або переглянути вашу оцінку. Ви можете досягти більш глибокого розуміння своєї природи і світу навколо вас.

Зрозуміло, при цьому ви можете виглядати нелогічним або не розуміти час від часу, що робите. У вас можуть з'явитися проблеми з досягненням гармонії або щирим спілкуванням. Але якщо ви не будете розвиватися, то, як вважав Ганді, поставите себе в явно програшну позицію: ви будете відстоювати свої старі погляди і чіплятися за них, щоб виглядати постійним, поки не зрозумієте, що відбувається щось неправильне. Набагато кориснішим і щасливим буде вибір шляху зростання і розвитку.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 21 червня 2019 у 17:46)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
10 годин назад

Ілон Маск: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому».

У дитинстві я мріяв про те, що стану багатим і буду подорожувати по затишним містах Європи. Але, перебуваючи в центрі Барселони я не відчував особливості моменту. Все сталося послідовно і навіть логічно. Мій шлях, який почався в невеликому селі, продовжився в столиці несподіваним для багатьох чином. А все тому, що я не боявся мріяти.

Успішне закінчення школи і складання іспитів дозволили мені вступити в хороший вуз. Програмування на подив давалося легко. Кожен профільний іспит закінчувався відмінною оцінкою. Викладачі були задоволені, але я почав сумніватися.

Мрії, якими я марив в дитинстві, випарувалися. Я перестав думати про подорожі по світу і, замість цього, заповнював резюме і вибирав майбутнє за найвищою заробітною платою. Ставши на «правильний» шлях, я потрапив в систему зі своїми правилами і зі своїєю стелею. Я зрозумів, що йду не туди і опинитися в тому місці не хотів.

Дорослішаючи, нам нібито говорять:

«перестань мріяти і живи в реальному світі».

Але справа в тому, що реальність - не те, що нас оточує. Реальність ми створюємо для себе самі. Мислення, вчинки і ідеї впливають на сприйняття світу. Світ набагато податливий, ніж здається. У ньому є все, що потрібно. Нам залишається це тільки взяти.

«Ви вірили, що зможете зробити що завгодно і де завгодно і стати, ким хочете, коли виросте. А потім дізналися, що все це заборонено. Вам повідомили, що потрібно вирости і перестати мріяти, що слід вести себе розумно і не ставити перед собою занадто високих цілей» - з книги «Будь кращою версією себе».

Все почалося з мрії знайти роботу програміста. Мені було 18. Тоді я зрозумів, що завтрашній успіх - результат сьогоднішніх зусиль і використовував три літніх місяці для розвитку навичок і вже взимку досяг мети. Я не був занадто розумним. Я просто захотів і взяв.

Щоранку нам надається шанс стати краще і нерозумно було б його упускати. Багато хто все життя мріють про речі, які досягаються простою дисципліною. А про що мрієте ви? Може бути вам потрібно зробити всього один крок.

«Тривога і сумніви долаються тільки дією, а упущений шанс буде нагадувати про себе все життя» - зі статті «Моменти, завдяки яким ти живеш».

Ілон Маск:
Мрійте. Чим вище ваша планка, тим вище ви опинитеся.

Мріяти треба вміти. Багато речей про щастя нам нав'язані. Адже дуже складно знайти справжні бажання, коли простіше взяти чужі. Я теж так робив і до сих пір можу зловити себе на тому, що деякі речі, які раніше здавалися бажаними, стали нецікаві. Але ті цілі, які вже давно присутні в моєму житті, з кожним днем ​​я ціную все більше, адже саме вони - справжні бажання.

Прокидатися і усвідомлювати, що саме так ти і хотів би прожити цей день - безцінне. Наше життя стає коротшим кожну хвилину, і хіба воно дано нам не для щастя?

Мріючи, не забувайте жити сьогоденням. Адже не помилявся Джон Леннон, коли говорив, що життя - це те, що відбувається з тобою, коли ти будуєш плани на майбутнє.

Адже мрії - це не цілі, а скоріше орієнтири. Якби все йшло за планом, жити було б нестерпно нудно.

Ваше життя - це тільки момент. І лише його ви в силах зробити краще. Таким чином, момент за моментом, ваше життя знайде сенс на шляху до мрії.

Якщо ви все зробите правильно, то в якийсь момент зрозумієте, що мрії збулися, і кожен день приносить радість. Як находити правильно?

Приймайте рішення, слухаючи два голоси: логіки та інтуїції. Сумніви виникають в момент їх незгоди між собою, але коли вони щось твердять в унісон, знайте - саме це вам необхідно.

Мрійте, живіть і будьте собою.

Все можливо.

Знайте, ваше майбутнє визначається моментами, коли вам важко. Життя буде підкидати перешкоди, щоб перевірити наскільки ви готові оволодіти бажаним. Воно готове віддати вам все, що потрібно.

Чи готові ви це взяти? wink3 Якщо так, то йдіть і беріть.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
10 годин назад

12 поширених звичок, які прирікають на злидні.

1. Бідні завжди шукають винних.

Бідна людина ніколи не бере відповідальність на себе. Вона скоріше звинуватить в своїх невдачах колег, начальника або систему, ніж визнає свою поразку. Бідний мислить так: «Якби не ВОНИ, то я б давно був успішним», «Мені ВСІ заважають, я не можу нічого зробити».

2. Тягнути час.

З дитинства нам нав'язують стару народну «мудрість»: «Сім разів відміряй - один відріж». Час йде, а Ви все думаєте, відміряєте, і, в кінцевому рахунку, знаходиться хтось більш підприємливий, який відрізає «ваш» шматок і забирає. Перемагає той, хто не боїться зробити перший крок і ризикне, той, хто використовує свої ідеї, а не зариває їх у куточках своєї пам'яті.
Людина, з мисленням бідняка завжди тягне час, а власну бездіяльність знову ж приписує на чужий рахунок.

3. Ніякого ризику.

Бідні не ризикують. Вони вважають за краще стабільний, нехай і не великий дохід. В результаті так і живуть від зарплати до зарплати, зате під уявним крилом стабільності.

4. Не платити іншим за їхню працю.

Людина з мисленням бідняка любить жити за рахунок інших. Музику, тренінги, фільми або ПО - вона качає з торрентів. Її філософія - це пошук можливості отримати платні послуги або товари - безкоштовно. А життя їй спрощують сервіси (торренти, складчини, піратські сайти), створені такими ж бідними для бідних. Скачав платний продукт безкоштовно = вкрав. Крадіжка чужої інтелектуальної власності і обман прирікають людину вічно жити в злиднях.

5. Жаліти себе.

Часто люди бачать корінь своїх проблем в навколишній їхній обстановці - будь то несприятливе географічне положення, недоліки фігури, народився в бідній сім'ї, недостатньо освіти, живе не в тій країні та інше. В арсеналі бідної людини є десятки приводів себе пожаліти, а капітал на жалості не заробиш.

6. Нити і скаржитися.

Не секрет, що відсутність грошей - причина негативних емоцій. На відміну від бідняка, людина з мисленням багатія сприймає невдачу, як щабель до заповітної мети, він не звик скиглити і скаржитися на долю. Часом хочеться виговоритися, щоб тебе пожаліли, але легше від цього не стає, та й кількість грошей в гаманці не змінилося - їх як не було, так і немає.

7. Думати що скажуть інші.

Успішна людина цінує свою індивідуальність, і не залежить від думки оточуючих. Бідний, як правило, навпаки - левову частку свого часу і сил, він витрачає на підтримку свого реноме в очах інших людей. При цьому він орієнтується на людей більш щасливих і сильних. Порівняння проходить не в його користь, що дає йому ще один прекрасний привід для ниття і скарг.

8. Витрачати гроші даремно.

Бідна людина не має фінансової стратегії. Її мета - заробляй і витрачай. Багатий, в свою чергу, отримані працею гроші інвестує в створення капіталу. Поширена помилка мислення в такій ситуації: «Що я можу інвестувати, якщо грошей немає?». Грошей немає, тому що людина не думає про майбутнє. Багатими стають не ті, хто багато заробляє, а ті, хто навчився грамотно управляти своїми доходами.

9. Пошук тимчасових вигод.

Бідні не прагнуть вчитися новому, не працюють на перспективу, а хочуть заробляти прямо зараз. Це яскравий приклад споживчої системи поведінки. Людина хоче все і відразу, за мінімум зусиль. Вона подібна до селянина, який взимку з'їдає посівну картоплю, не замислюючись про те, що сіяти навесні.

10. Займатися тим, що не подобається.

У бідняка завжди знайдеться 10 винних, 100 виправдань і 1000 причин, чому він повинен ходити на нецікаву роботу. Він живе лише думкою про п'ятницю, проклинає начальство, але все одно щопонеділка покірно крокує в офіс. На заняття своєю справою у нього, як правило, не вистачає сміливості. Так, нічого не змінюючи, людина проживає власне життя. Рік за роком.

11. Витрачати час даремно.

Людина з мисленням бідняка задається питанням: як «вбити» свій час? Це вкрай негативна установка повинна трансформуватися в правильне питання: як мені використовувати час з максимальною користю? В результаті кожен отримує те, до чого прагне - бідний «вбиває» час і своє життя, а багатий використовує свій час і багатіє.

12. Жити чужим життям.

Біднякам властива серйозна помилка мислення - проектувати життя інших людей на своє. Численні серіали, художні книги і історії зірок тільки підбурюють їх в цьому. Насолоджуючись пригодами інших людей, бідні живуть в ілюзіях і тіні успіху своїх кумирів. Не ризикують переступити через сумніви і страхи. Боятися почати з малого і по цеглинці самим будувати свою долю.

Можливо, в цих описах ви побачили і себе, але це не привід для розладу. Використовуйте цей текст як підказки до того, що необхідно в собі змінити. Використовуйте опис звичок як мотивацію до дії.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 31 січень 2020 у 10:52)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
10 годин назад

Про довіру: до себе, до життя та людей.

Довіра в широкому сенсі слова - це впевненість в позитивному до вас відношенні, надійності і безпеки. Довіра дуже важлива в будь-яких взаєминах. Особливо це стосується самого себе. Складно все життя жити з людиною, в якій не впевнений. Те ж саме відноситься і до інших людей, і до життєвих обставин. Довіряти буває не так вже й легко. Не у всіх з нас було щасливе дитинство і ідеальні взаємини з батьками, які навчили б довіряти світові. Практично у кожної людини був сумний досвід відносин, коли ви щиро вірили людині, а вас зрадили. Потрібна велика сила духу, щоб не дивлячись на негативний досвід все ж правильно опрацювати його, винести уроки і не втратити довіру до всіх оточуючих.

Є люди, які досягають великих успіхів в житті, а є ті, які ходять по колу і нічого не досягають. Однією зі складових успіху є довіра до себе. Це внутрішня впевненість у правильності своїх рішень. І навіть якщо обставини склалися не найкращим для вас чином, ви все одно не втрачаєте віри і розумієте, що все на краще. Якщо у вас є опора в собі, то вам не страшні ніякі труднощі, тому що ви завжди можете покластися на самого себе і підтримати. Впевнена в собі людина довіряє своїй інтуїції, вміє використовувати свої сильні риси характеру і не картати себе за невдачі. Щоб прийти до цього, вам потрібно розібратися в собі і зрозуміти, чого ж ви хочете насправді. Також відмінною рисою такої особистості є вміння слідувати своїм бажанням і домагатися поставлених цілей. Ви повинні чітко усвідомлювати свою унікальність в цьому світі і не боятися зробити щось не так, тому що будь-яка невдача - це досвід, який може навчити чомусь корисному.

Довіра до світу.

Це стосується несприятливих життєвих ситуацій, які неодмінно виникають в житті кожної людини. Довіра до світу - це впевненість, що ви впораєтеся з будь-якими труднощами, які зустрінуться на шляху. Це стан спокою і врівноваженості, який необхідний для того, щоб бути стресостійкими і сильними. Деякі люди постійно скаржаться на життя і долю. Все завжди погано: народилися не в тій родині, не в тій країні, не на тій планеті. У таких особистостей про довіру до світу не може йти й мови. Вони вважають себе всіма скривдженими, не виносять уроки з проблем. Їм здається, що вони самі нещасні і їм стабільно в усьому не щастить. Навколишнє середовище такі люди сприймають вкрай насторожено, а іноді й вороже. Вони завжди чекають підступу від життя, і найчастіше отримують його, тому що в їх свідомості просто немає місця для позитиву. І навпаки, особистість, яка впевнена в тому, що все відбувається на краще, шукає всюди позитивну сторону. Такі люди вміють викрутитися з будь-якої ситуації і перетворити навіть найгірше для себе подію в позитив. Набагато простіше жити, коли ви впевнені, що випробування даються вам, щоб стати краще. І вкрай важко бачити світ через призму того, що вас намагаються за щось покарати.

Довіра до людей.

Без довіри практично неможливо побудувати ніякі взаємини. Базову безпеку дає мама немовляті. Модель побудови відносин і довіри до людей бере свій початок в ранньому дитинстві. Якщо довірчі відносини з мамою якимось чином були сформовані або порушені, то в подальшому важко вірити і відкриватися іншим людям. Але це можливо, потрібно лише опрацювати дитячі психологічні травми. Люди, які більше схильні довіряти, легше заводять нові знайомства і створюють міцні дружні і любовні зв'язки. Якщо ви оточені близькими друзями, то вам простіше переносити стресові ситуації і проблеми, тому що ви знаєте, що вас можуть в будь-яку хвилину підтримати. Дуже часто буває сумний досвід, після якого складно довіряти людям. Здається, що вас абсолютно всі можуть зрадити, обдурити, кинути і зробити боляче. Страх близьких відносин змушує замикатися і заважає бути щасливим. Потрібно вчитися прощати старі образи, щоб вони не заважали вам будувати здорові відносини з іншими людьми. Важливо розуміти, що якщо вас зрадила одна людина, то зовсім не обов'язково чекати підступу з боку всіх близьких.

Довіра до себе.

Це, можливо, одне з найважливіших якостей людини. Довіра - це базова потреба. Нехай вона буде порушена з світом або іншими людьми, але довіряти собі просто необхідно. Інакше можуть виникнути труднощі у всіх сферах життя. Світ дуже мінливий, як і люди в ньому. Саме постійне і надійне, що у вас є - це ви самі. Якщо ви впевнені в собі, то вам не страшні брехня і зрада інших, проблеми на роботі і важкі ситуації. Коли є опора в собі, ви можете з легкістю і без сильних стресів для себе переносити складні обставини. Фрази «Ніколи не здавайся» і «Немає нічого неможливого» повинні стати девізами. Тоді буде простіше жити.

Як проявляється недовіра до себе:

• ви весь час сумніваєтеся в правильності свого вибору. Це може стосуватися будь-якої сфери життя: від вибору кофти в магазині до вибору чоловіка / дружини;
• ви вкрай самокритичні, завжди звинувачуйте себе навіть за дрібні промахи;
• намагаєтеся постійно порівнювати себе з іншими і шукати недоліки в собі. Вам може здаватися, що інші люди більш успішні, красиві, багаті, а ви ні на що не здатні;
• при будь-яких труднощах ви не вирішуєте проблему, а закопуєте себе ще глибше. Невміння самому себе підтримати в труднощах може згубно впливати на психологічне здоров'я. Виникають депресії і неврози, на тлі яких можуть розвиватися психосоматичні захворювання;
• ви завжди шукаєте опору в інших і не виносите самотності;
• відчуваєте постійний страх перед новими перспективами і вибираєте свою звичну зону комфорту;
• ви рідко проявляєте ініціативу, а частіше прямуєте вказівок інших.

Як навчитися довіряти собі.

1. Розвивайте інтуїцію. Єдина людина, з якою потрібно радитися - це ви самі. У вашому житті ніхто інший не може прийняти більш вірних рішень, ніж ви. Тому що всі відповіді завжди всередині. Більше ніхто не бачить світ так, як це робите ви. Ніхто не зможе зрозуміти за вас, чого ж ви хочете насправді. Наша безсвідомість завжди знає відповідь на будь-яке питання, потрібно навчитися прислухатися до цього.

2. Пізнавайте себе. Поспостерігайте за собою як би з боку: що відчуваєте в тій чи іншій ситуації, чого хочеться, як ви себе ведете. Намагайтеся робити це максимально часто, тоді це стане звичкою і буде простіше приймати правильні рішення, відштовхуючись від власних відчуттів. Прочитайте книги по саморозвитку, подивіться вебінар, сходіть на тренінг або до психотерапевта. Все це безсумнівно навчить краще себе розуміти, допоможе набути впевненості в собі і своїх діях.

3. Боріться зі страхами. Найскладніша боротьба - це боротьба з собою, а найцінніша перемога - над собою. Якщо вам складно відмовляти людям, то поступово вчіться це робити. Починати можна з незначних дрібниць. Якщо вам страшно змінити щось в житті, переступати через свої страхи. Наприклад, ви панічно боїтеся висоти. Візьміть собі на підтримку одного і йдіть на колесо огляду. Ви зрозумієте, що в цьому немає нічого страшного. Потім купіть сертифікат на стрибок з парашутом, потім сядьте на літак і рушайте в подорож. Маленькими кроками ви подолаєте свій страх. Те ж саме стосується і відносин з іншими людьми. Якщо ви боїтеся близькості, то поступово відкривайтеся людям. Ви можете здивуватися, наскільки приємно буває розділити свою проблему з кимось ще.

4. Думайте позитивно. Перемикайте себе з негативних установок на позитивні. Починати потрібно з себе. Якщо ви вважаєте, що ви некрасиві, то шукайте в собі красиві риси. Якщо звикли думати, що ви не впораєтеся з труднощами, то говоріть собі протилежні речі. Знайдіть в собі переваги. Можна взяти листок з ручкою і написати мінімум десять негативних тверджень, які стосуються вас. А поруч у стовпчик напишіть протилежні за значенням слова. У вас вони є зі стовідсотковою ймовірністю. І починайте собі кожен день говорити хороші речі, тоді вони точно з'являться у вашому характері і в житті. Відзначайте протягом дня свої досягнення. Навіть самі незначні. Хваліть і підтримуйте себе, тому що якщо ви цього не зробите, то ніхто за вас цього також не зробить. Наприклад, ви приготували на сніданок смачний омлет. Не шукайте там краєчок, який підгорів. Подивіться, який він гарний і смачний.

5. Перетворіть свої невдачі в досвід. Кожному властиво помилятися, але не кожен вміє виносити правильні уроки зі своїх помилок. Сприймайте невдачу як можливість стати краще, а не як причину для довгого самобичування. Можна будь-яку ситуацію перетворити на користь для себе. Навчіться дякувати людям і життя за те, що буває нелегко. Кожні труднощі можуть вас привести до чогось більш значущого. У цьому можуть перешкодити емоції, які іноді затьмарюють розум. Не дозволяйте їм занурити вас в депресивний стан. Подумайте над тим, що хорошого вам дала ситуація. Наприклад, вас звільнили з роботи через скорочення штату. Можуть виникнути образа, злість, розчарування в собі, страх за майбутнє. Не варто падати духом. Сприймайте це як можливість почати щось нове і більш цікаве для вас. Подумайте про своє давно забуте хобі, ймовірно, воно може стати непоганою можливістю для прибутку. Подякуйте за безцінний досвід, який отримали за роки роботи в тій фірмі. Може бути, цей досвід стане в нагоді вам в іншій, більш перспективній галузі.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 13 лютого 2020 у 12:35)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
10 годин назад

Що потрібно зробити для успіху.

Досить велика кількість людей має мрію бути більш здоровими, мати більше коштів для існування, бути знаменитим, в загальному кажучи, успішною людиною. Але, як правило, з усіх бажаючих людей лише невелика кількість можуть досягти своєї заповітної мрії. З якої причини відбувається саме так, а не так, як хочуть люди?

Розглянемо, чому так відбувається, але в першу чергу ми приберемо в сторону деякі фактори, та як вони не мають ніякого значення для успіху людини. Цими факторами є батьки, які забезпечують життя, випадкова перемога в лотерею або ж звичайний талант.

Як людина може стати успішною?

Людина, яка хоче бути натуральною найуспішнішою персоною, повинна зробити все своїми руками і своїми силами. Причому, для того щоб досягти так званого тріумфу, їй необхідно пройти довгий шлях.

Існує мудрість, яка несе свої коріння з Китаю, вона звучить так: «Дорога, яка містить мільйони миль, повинна починатися з єдиного кроку».

Не має ніякого значення той факт, що шлях до певної мрії у кожної людини індивідуальний, але початок, тобто перший крок, у всіх ідентичний. Зміна своїх неправильних мислень - це і буде початок великого кроку до успіху, саме про це і буде написано нижче.

Переконання, які необхідно змінити.

В першу чергу розглянемо ті переконання, які необхідно буде змінити.

Мало хто знає, що дитина, якій до десяти або ж десять років, на двадцять питань або ж побажань відповість вісімнадцять разів негативно. Більш того, мало хто з нас помічав, що в багатьох новинах частина негативу бере на себе 90 відсотків.
І останній факт в даному уривку: мозок у людини може краще запам'ятовувати невдачі, помилки, ніж досягнення, причому робить це в 15 разів краще.

Отже, до чого ж це ведеться. До того, що наш мозок з самого дитинства приймає велику кількість негативу, і він базується в мозку людини. Після такого людина просто стає більш песимістична, ніж навпаки. Людина починає більше думати про те, що, внаслідок чого-то буде невдача, а не перемога чи щось таке. Саме такі речі називаються переконаннями. Якщо позбутися від них, людина буде мати інші думки та вподобання.

Яким чином можна перебудувати своє мислення?

У такому випадку існує кілька способів. Далі розглянемо їх більш детально.

В першу чергу необхідно почати читати хоч якісь книги, а краще з певної тематики, яка вам рано чи пізно стане в нагоді. Найкраще читати книги про людей, які змогли досягти висот за рахунок своєї безпосередньої завзятості. Відмінна книга про Рея Крокі, це людина, яка створила мережу фастфудів, або ж Стів Джобс і так далі. Ці люди мали думки переможців, а не природжених невдах.

У другу чергу необхідно завести особистий щоденник. У ньому потрібно звертати увагу на досягнення, якими б вони не були, маленькі або ж великі.

У тому випадку якщо хоча б раз в день переглядати свій щоденник з позитивними написами, ви зможете підсвідомо переналаштувати свій організм.

Дуже важливо перестати прислухатися до тих людей, які не можуть досягти якихось особистих перемог, а найголовніше не прагнуть до цього. У тому випадку, якщо людина не має ніякого досвіду в особистих перемогах, то, що вона може корисного порадити.

І остання порада, в якій йдеться про те, щоб повністю припинити читання і перегляд тих новин, які несуть велику частину негативу. Вам необхідна якісна інформація, яка буде стосуватися виключно певної сфери.

Після того як пройде певний час, ви самі зрозумієте, наскільки змінилася ваша думка і спосіб вирішення тих чи інших ситуацій. Більш того, після такого тренінгу ви побачите наскільки огидними стали люди, які опинилися вашими так званими противниками. Такі люди, як правило, більше шукають відмовки, ніж можливості для розвитку.
Карта сайта ☺ → тут
Сторінки: Перша Попередня 1 2 3

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз