Секрети Успішного Життя

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2756
г. Гадяч
1 день назад

Справжнє, успішне життя - це подолання. Ми живемо, якщо ми наполегливо вчимося перемагати.
Сила духу, сила волі - це справжня сила.

Поради для успішного життя.

Життя має свої секрети. Ці секрети і визначають нашу якість життя, щастя і успіх.

1. Як жити легко? Вчимося бути простіше.
2. Двадцять дві щоденні справи, які покращують наше життя.
3. Тридцять принципів мудрого життя.
4. Як знайти свою справу?.
5. Прості секрети мотивації, працездатності і успіху.
6. Поради Білла Гейтса молодим людям.
7. Різниця між багатими і бідними.
8. Два перевірених шляхів до успіху: який вибрати?.
9. Поради щодо досягнення мети.
10. 7 рад бізнес-перемог від найуспішнішого інвестора і одного з найбагатших людей в світі.
11. Як ефективно працювати.
12. Дванадцять справ, які успішні люди встигають робити до обіду.
13. Як «теорія півгодини» може змінити ваше життя.
14. Чудові поради для саморозвитку.
15. Десять секретів багатства, про які не пишуть в книгах.
16. Дональд Трамп: чому пристрасть важлива для бізнесу.
17. Головні якості для досягнення фінансової свободи.
18. 10 правил успішної людини від світових психологів.
19. 10 причин для щоденних записів.
20. Як бути продуктивним?.
21. Чортова дюжина корисних звичок.
22. Самомотивація або як мотивувати себе.
23. Як доводити почате до кінця?
24. Думки лідерів.
25. 20 головних правил життя, які скоротять ваш шлях до успіху.
26. Як все встигати: 5 ступенів.
27. 12 способів отримати все, що захочеться.
28. Правила переконливої ​​мови.
29. Мільйонер Роберт Флетчер про гроші і книги.
30. Махатма Ганді: 10 порад про зміну життя.
31. Ілон Маск: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому».
32.

Перемоги над собою - це справжні перемоги. Життя сильної людини - це справжнє життя.
Редагувалось: 4 рази (Останній: 7 листопада 2019 у 14:19)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 день назад

Мільйонер Роберт Флетчер про гроші і книги.

1. Припиніть витрачати гроші. Коли я приїхав в Україну, я купив собі мобільний телефон всього за 50 доларів, а тут я бачу навіть у 18-річної дівчини телефон вартістю від 200 до 500 доларів.

2. Почніть відкладати гроші. В ідеалі потрібно зберігати від 10 до 50% свого доходу.

Логіка проста: коли у вас немає грошей, у вас немає і шансу скористатися новими бізнес-можливостями, а заодно і перевірити на практиці один з головних законів грошей, який говорить: «Гроші притягують гроші».

3. Вкладайте в нерухомість. Нерухомість може бути хорошою можливістю для інвестицій.

4. Захищайте свої гроші. Вкладайте гроші обережно і з розумом!

5. Інвестуйте гроші разом з розумними, досвідченими людьми. Кращий партнер по інвестиціям - людина, яка вже має досвід заробляння грошей. Вона зможе підказати, які інвестиції прибутковіші, а які надійніші.

6. Знайдіть нові способи, щоб зберігаючі гроші приносили вам більше грошей, а ці гроші - ще більше грошей. Тобто гроші, які ви зберігаєте, ви повинні знову і знову вкладати.

Правило від Роберта Флетчера: тільки після того, як у вас з'явиться п'ять джерел доходу, ви можете витратити 10% на розваги і великі покупки.

7. Вчіться. Вчитися потрібно тому, як можна заробити більше грошей. В ідеалі, вам треба вчитися щотижня, щоб ще більше збільшити свої доходи.

Рекомендовано вам прочитати наступні книги:

• Зіг Зіглар. «До зустрічі на вершині».
• Наполеон Хілл. «Думай і багатій»
• Джордж С. Клейсона. «Найбагатша людина в Вавилоні»
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 день назад

Махатма Ганді: 10 порад про зміну життя.

Життєві принципи, які хочеться вивчити і повторювати, як мантру.

Махатма Ганді немає потреби докладно представляти. В Індії його ім'я оточене таким же шануванням, з яким вимовляються імена святих. Весь світ знає людину, яка призвела свою країну до незалежності від британського уряду в 1947 році.

1. Змініть себе.

«Якщо бажаєш, щоб світ змінився, - сам стань цією зміною».

Якщо ви зміните свої думки, то зміняться ваші почуття і вчинки. І завдяки цьому світ навколо вас зміниться. Не тільки тому, що ви будете дивитися на навколишній світ через призму нових почуттів і думок, а й тому що внутрішні зміни дозволять вам чинити так, як ви б не стали робити раніше, спираючись на попередній спосіб думок.

2. Знайдіть контроль над собою.

«Без моєї згоди ніхто не може мені зашкодити».

Те, що ви відчуваєте і як на щось реагуєте, завжди залежить тільки від вас самих. Можуть існувати «типові» шаблони поведінки в різних ситуаціях, але в більшості випадків ви можете самі вибирати, що думати і відчувати по відношенню практично до всього. Можливо, це відбудеться не відразу або так буде відбуватися не весь час, і звичка мислити по-старому буде давати про себе знати. Але поступово ви усвідомлюєте, що ніхто ззовні насправді не здатний керувати вашими почуттями і зможете використовувати цей образ мислення в повсякденному житті.

3. Пробачте і забудьте.

«Слабкий ніколи не прощає. Прощення - ознака сильного».

«Принцип "око за око" може зробити сліпим весь світ».

Неможливо перемогти зло злом. І як то кажуть в попередній раді, ви завжди самі вибираєте, як поставитися до чогось. Коли ви почнете все більше і більше вдаватися саме до такого способу мислення, ви зможете ставитися до цих подій так, як це найбільш корисно для вас та інших людей.

Якщо ви не прощаєте, то дозволяєте минулому і іншій людині тримати під контролем свої почуття. Простивши, ви звільните себе від цих почуттів і потім зможете зосередитися на чомусь іншому.

4. Бездіючи, ви ні до чого не прийдете.

«Грам власного досвіду коштує дорожче тонни чужих повчань».

Мало що може бути зроблено, якщо не вживати ніяких дій. Ви можете почати шукати розради в міркуваннях, як про це говорить Ганді. Або нескінченно читати і вчитися. І вам буде здаватися, що ви рухаєтеся вперед. Але при цьому у вас не буде ніяких реальних результатів, або вони будуть невеликі.

Отже, для того, щоб дійсно досягти того, чого хочеться, і по-справжньому зрозуміти себе і свій світ, вам необхідна практика. Книги можуть дати вам знання, але не навички. Вам необхідно діяти і втілювати знання в результатах.

5. Живіть в теперішньому часі.

«Я не хочу передбачати майбутнє. Мене турбує сьогодення».

Кращий спосіб подолати внутрішній опір, який часто заважає нам діяти, - залишатися в сьогоденні.

Чому? Коли ви живете справжнім, ви не турбуєтеся, що буде потім, адже ви не можете цим керувати в будь-якому випадку. І небажання переходити до дії, яке виникає через страх майбутніх наслідків або спогадів про минулі невдачі, втрачає свою силу. Стає легше діяти, зосередитися на поточному моменті, і проявити себе з кращого боку.

6. Ми всього лише люди.

«Я заявляю, що я - звичайна людина, якій властиво помилятися, як і будь-якій смертній людині. Однак, у мене достатньо смирення, щоб визнати свої помилки і піти на поступки».

«Це не дуже мудро - бути впевненим у власній мудрості. Необхідно пам'ятати про те, що найсильніший може проявити слабкість, а наймудріший може припуститися помилки».

Коли ви починаєте ідеалізувати окремих людей - навіть якщо вони домоглися видатних результатів - ви ризикуєте, відокремлюючи себе від них. У вас може скластися відчуття, що ви, на відміну від них, ніколи не зможете досягти подібних успіхів, через те, що вони настільки сильно відрізняються від вас. Тому дуже важливо ніколи не забувати про те, що кожен з нас - звичайна людина, незалежно від того, ким вона є в житті.

Дуже важливо пам'ятати про те, що всі ми люди і кожен з нас може робити помилки. Застосування до людей необґрунтованих стандартів в майбутньому призведе лише до появи ще більшої кількості абсолютно не потрібних конфліктів у вашому світі і негативу в вас самих.

7. Будьте наполегливі.

«Спочатку вас не помічають, потім над вами сміються, потім з вами борються, а потім ви перемагаєте».

Будьте наполегливі. Згодом неприйняття навколо вас ослабне, а потім і зовсім зникне. Ослабне ваш внутрішній опір і схильності до саморуйнування, які тягнуть вас назад і заважають вам змінюватися.

З'ясуйте, що ви дійсно любите робити. Це дозволить вам знайти внутрішню мотивацію продовжувати знову і знову крокувати далі. Одна з причин, чому Ганді настільки успішно застосовував свій метод ненасильницького опору, полягає в тому, що він і його прихильники були неймовірно наполегливі. Вони просто не знали слова «здатися».

Випадки, коли успіх або перемога приходять так швидко, як вам би цього хотілося, дуже рідкісні. Одна з причин, чому люди так і не домагаються того, чого вони хочуть, полягає в тому, що вони просто занадто рано здаються. Зазвичай для досягнення поставленої ними мети потрібно набагато більше часу, ніж вони розраховували.

Нарешті, ще одна корисна порада про те, як не втратити наполегливість - не втрачайте почуття гумору. Це допоможе легше ставитися до життя в найважчі часи.

8. Шукайте в людях добро і допомагайте їм.

«Я розраховую тільки на хороше в людях. Я сам не без гріха, і тому я не вважаю за можливе загострювати увагу на помилках інших».

«Велич людини особливо видно по тому, наскільки вона сприяє благополуччю ближніх».

«Я розумію, що коли-то для здатності керувати були необхідні м'язи, але зараз це означає вміння знаходити спільну мову з людьми».

В кожній людині є і хороше, і погане. Але ви завжди можете вибрати, на що звернути свою увагу. Якщо ви хочете добитися позитивних змін, тоді правильним рішенням буде зосередитися на хороших сторонах людей. Це дозволить зробити ваше життя простіше, так як ваші відносини стануть більш позитивними і приємними.

9. Будьте гармонійні, щирі і залишайтеся собою.

«Щастя - це коли те, що ви думаєте, говорите і робите, перебуває в гармонії».

Один з кращих порад щодо поліпшення ваших навичок спілкування полягає в тому, що вам необхідно почати щиро спілкуватися і вести себе з іншими людьми. Коли ваші думки, слова і дії стають гармонійні, ви знаходите величезне внутрішнє задоволення. Ви відчуваєте прилив сил і задоволення самими собою.

Якщо ви по-справжньому щирі, то люди намагаються дійсно почути, що ви їм говорите. Адже у вашій мові немає фальші, протиріч або будь-якого лицемірства.

Але якщо ваші вчинки не відповідатимуть тому, що ви говорите, тоді ви почнете втрачати віру в те, що можете досягти своєї мети, а також віру інших людей в вас. Не обманюйте себе.

10. Продовжуйте зростати і розвиватися.

«Постійний розвиток - це закон життя. І людина, яка весь час намагається дотримуватися твердо встановлених поглядів тільки заради сталості, заганяє себе в неправильне положення».

Ви завжди можете значно поліпшити ваші навички, змінити звички або переглянути вашу оцінку. Ви можете досягти більш глибокого розуміння своєї природи і світу навколо вас.

Зрозуміло, при цьому ви можете виглядати нелогічним або не розуміти час від часу, що робите. У вас можуть з'явитися проблеми з досягненням гармонії або щирим спілкуванням. Але якщо ви не будете розвиватися, то, як вважав Ганді, поставите себе в явно програшну позицію: ви будете відстоювати свої старі погляди і чіплятися за них, щоб виглядати постійним, поки не зрозумієте, що відбувається щось неправильне. Набагато кориснішим і щасливим буде вибір шляху зростання і розвитку.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 21 червня 2019 у 17:46)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 день назад

Ілон Маск: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому».

У дитинстві я мріяв про те, що стану багатим і буду подорожувати по затишним містах Європи. Але, перебуваючи в центрі Барселони я не відчував особливості моменту. Все сталося послідовно і навіть логічно. Мій шлях, який почався в невеликому селі, продовжився в столиці несподіваним для багатьох чином. А все тому, що я не боявся мріяти.

Успішне закінчення школи і складання іспитів дозволили мені вступити в хороший вуз. Програмування на подив давалося легко. Кожен профільний іспит закінчувався відмінною оцінкою. Викладачі були задоволені, але я почав сумніватися.

Мрії, якими я марив в дитинстві, випарувалися. Я перестав думати про подорожі по світу і, замість цього, заповнював резюме і вибирав майбутнє за найвищою заробітною платою. Ставши на «правильний» шлях, я потрапив в систему зі своїми правилами і зі своїєю стелею. Я зрозумів, що йду не туди і опинитися в тому місці не хотів.

Дорослішаючи, нам нібито говорять:

«перестань мріяти і живи в реальному світі».

Але справа в тому, що реальність - не те, що нас оточує. Реальність ми створюємо для себе самі. Мислення, вчинки і ідеї впливають на сприйняття світу. Світ набагато податливий, ніж здається. У ньому є все, що потрібно. Нам залишається це тільки взяти.

«Ви вірили, що зможете зробити що завгодно і де завгодно і стати, ким хочете, коли виросте. А потім дізналися, що все це заборонено. Вам повідомили, що потрібно вирости і перестати мріяти, що слід вести себе розумно і не ставити перед собою занадто високих цілей» - з книги «Будь кращою версією себе».

Все почалося з мрії знайти роботу програміста. Мені було 18. Тоді я зрозумів, що завтрашній успіх - результат сьогоднішніх зусиль і використовував три літніх місяці для розвитку навичок і вже взимку досяг мети. Я не був занадто розумним. Я просто захотів і взяв.

Щоранку нам надається шанс стати краще і нерозумно було б його упускати. Багато хто все життя мріють про речі, які досягаються простою дисципліною. А про що мрієте ви? Може бути вам потрібно зробити всього один крок.

«Тривога і сумніви долаються тільки дією, а упущений шанс буде нагадувати про себе все життя» - зі статті «Моменти, завдяки яким ти живеш».

Ілон Маск:
Мрійте. Чим вище ваша планка, тим вище ви опинитеся.

Мріяти треба вміти. Багато речей про щастя нам нав'язані. Адже дуже складно знайти справжні бажання, коли простіше взяти чужі. Я теж так робив і до сих пір можу зловити себе на тому, що деякі речі, які раніше здавалися бажаними, стали нецікаві. Але ті цілі, які вже давно присутні в моєму житті, з кожним днем ​​я ціную все більше, адже саме вони - справжні бажання.

Прокидатися і усвідомлювати, що саме так ти і хотів би прожити цей день - безцінне. Наше життя стає коротшим кожну хвилину, і хіба воно дано нам не для щастя?

Мріючи, не забувайте жити сьогоденням. Адже не помилявся Джон Леннон, коли говорив, що життя - це те, що відбувається з тобою, коли ти будуєш плани на майбутнє.

Адже мрії - це не цілі, а скоріше орієнтири. Якби все йшло за планом, жити було б нестерпно нудно.

Ваше життя - це тільки момент. І лише його ви в силах зробити краще. Таким чином, момент за моментом, ваше життя знайде сенс на шляху до мрії.

Якщо ви все зробите правильно, то в якийсь момент зрозумієте, що мрії збулися, і кожен день приносить радість. Як находити правильно?

Приймайте рішення, слухаючи два голоси: логіки та інтуїції. Сумніви виникають в момент їх незгоди між собою, але коли вони щось твердять в унісон, знайте - саме це вам необхідно.

Мрійте, живіть і будьте собою.

Все можливо.

Знайте, ваше майбутнє визначається моментами, коли вам важко. Життя буде підкидати перешкоди, щоб перевірити наскільки ви готові оволодіти бажаним. Воно готове віддати вам все, що потрібно.

Чи готові ви це взяти? wink3 Якщо так, то йдіть і беріть.
Карта сайта ☺ → тут
Сторінки: Перша Попередня 1 2 3

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз