чоловік став пити

життя
Відвідувач
catsleep
Повідомлення: 3
г. Гадяч
668 днів назад
Підкажіть що робити, якщо чоловік став пити. І вдома начебто все добре було. Став пити , коли ще на роботі все було добре, всякі там зустрічі , корпоративчики... Так зараз і на роботі стало погано. Боюся, як би його зовсім не звідти поперли
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 1156
г. Гадяч
26 хвилин назад
catsleep:

Підкажіть що робити, якщо чоловік став пити. І вдома начебто все добре було. Став пити , коли ще на роботі все було добре, всякі там зустрічі , корпоративчики... Так зараз і на роботі стало погано. Боюся, як би його зовсім не звідти поперли

Потрібно лікуватися
Відвідувач
catsleep
г. Гадяч
668 днів назад
Ну це зрозуміло, та тільки він не вважає себе хворим. До лікаря йти не хоче.Знаєте, це біда в хаті, коли чоловік п'є. Немає спокою, грошей теж немає. Я боюся. що ми докотимося до цього. А якщо він втратить роботу. Багато двері будинків , куди ми зараз вхожі, закриються перед нами. А робота в нього хороша. А він вже зараз став прогулювати через похмілля!
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
26 хвилин назад
Я вам написав в приватному повідомленні, зайдіть в профіль прогляньте повідомлення.
Відвідувач
catsleep
г. Гадяч
668 днів назад
йому 34 роки.
! Мені скажуть, що я погана дружина. Що йому потрібно більше ніжності. романтична вечеря або ранкова кава в ліжко.
Все це було і "кава" і "вечеря" . Та тільки, якщо яблуко стало гнити. цей процес важко зупинити. Мені мої подруги радили різне: хтось відправити його в АТо ( щоб оцінив мирне життя) , хто підливати потайки колме ( препарат бар'єр, допомагає кинути пити), та тільки життя він може оцінить, а руки, ноги позбудеться. Скільки звідти калік повертається!

Ну , правда , у мене трохи зайвої ваги. Всього я важу 142 кг. Але я намагаюся худнути!
І сяду на дієту...
а може і цей колме спробую. нехай дізнається , що таке погано.
І чого йому не вистачає? У будинку всього достатньо і їжі та ін.
Посмотреть перевод вGoogleBing
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
26 хвилин назад
Така проблема є у багатьох людей Rulezz_heart-break
Відвідувач
nikoletta
Повідомлення: 5
г. Гадяч
538 днів назад
У нас дедушка когда был в таком возрасте очень сильно пил. И в поликлинику отправляли, и что только с ним не делали ничего не помагало. Пока сам он для себя не решил, что хватит. Вот тогда и бросил. После за 30-40 лет ни разу и капли спиртного не выпил.
Відвідувач
Ekonomka
Повідомлення: 30
28 днів назад
Немного лишнего? А какой у вас рост? На ваши 1,5 центнера? Может у него проблемы на работе? Всегда у таких болезней есть причина... сходите к семейному психологу, раз сами не можете разобраться...
Відвідувач
Alex2874
Повідомлення: 2
г. Киев
120 днів назад
привіт)) можливо ви вже його не задовільняєте як жінка?! тоді міняйтесь придбайте сексуальну білизну https://banana.ua/seksualnaya-odezhda/eroticheskiy-kostyumyi/seksi-komplekt_1471 , покажіть йому що ви можете ще бути розішною жінкою, і тоді ваш чоловік неодміно припине пиячити адже поруч з ним буде королева)
Відвідувач
Alisushka
Повідомлення: 5
г. Киев
19 днів назад
Это плохо. Но что-то же повлияло? Не просто же так.

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз