Нове на сайті

Новини сайту
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 1156
г. Гадяч
1 день назад
Вітаю вас! Laie_99 Вирішив оновити сайт, щоб більш був адаптований під мобільні пристрої та швидше завантажувався. Поки що не все zagruz налагодив - по ходу буду налаштовувати, бо на це потрібно більше часу. Контент весь залишився, крім оголошень (тепер оголошення будуть публікуватися по вибраному вами часу - не більше 50 днів) Можливо публікацію оголошення продовжувати (просрочені безкоштовні об'яви будуть автоматично видаляться). Додано модуль VIP оголошення, тобто на всих сторінках буде відображатися останнє додане повідомлення, щоб привернути увагу користувачів і гостей сайту.

Нове на сайті

Якщо є новини, або цікаві статті - публікуйте Laie_100 (для цього, в своєму профілі натиснути "додати контент" і вибрати потрібний розділ). Публікації додаються автоматично (модерація поки що виключена), якщо будуть спамити, то доведеться підключити. Пізніше буду пояснювати, як можливо використати цей сайт для ваших бізнес інтересів.

Якщо є якісь зауваження, або побажання - пишіть в цій темі. thank_you2
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 день назад
Якщо ви бажаєте встановити собі в профілі аватар - це можливо зробити декільками способами.

Або ж завантажити аватвар (картинка в вашому профілі) з вашого комп'ютера, або скористатися галереєю:

Ось приклад як це зробити:

Зайдіть в свій профіль та нажміть на вкладку "змінити аватар"

Далі вибрати з колекції сайту...

Та гортаючи виберіть вподобану картинку - є анімаційні і звичайні картинки. (колекцію можу поповнити).

Ось декілька аватарів для прикладу. Розмір 200х200 Якщо ви бажаєте додати свій аватар (можливий розмір і 200х500)

Редагувалось: 2 рази (Останній: 29 лютого 2016 у 02:08)
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 день назад
На сайті змінено послідовність пунктів головного меню. Тепер , на мою думку зручніше користуватися пошуком зацікавленої теми сайту. Ось так має вигляд головне меню з мобільного пристрою.

Тобто структура зрозуміла. Є на даний час 2 меню: головне та меню для користувача (маленька постать) зверху праворуч, якщо дивитись з мобільного, або згорнути свій браузер.
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 день назад
Внизу там де лічильники - можливо проглянути, які сторінки сайту проглядають користувачі, скільки хв. знаходиться на тій чи іншій сторінці, а також звідки - це дає можливість робити статистику. Також статистика від сервісу liveinternet відкрита - кому цікаво можете проглянути.

Connie_click-me

Хочу нагадати, що на цьому сайті можливо безкоштовно розмістити оголошення, так і вести на форумі свої обговорення (прохання менше спамити) якщо щось пишете - то робіть так, щоб це було цікаво іншим користувачам.

До речі, якщо ви займаєтесь якоюсь комерційною справою - ви можете замовити на якійсь сторінці свою рекламу
Цей сайт у мене не комерційний - звертайтеся - домовимося JC_coffee2

А взагалі якщо ви не маєте свого сайту - можете скористатися цією площадкою... тут багато можливостей це - блоги, статті, форум, клуби - та інше. Головне писати контент по тій тематиці, яка приведе користувача, який зробе запит у пошуковій системі, тобто по ключовим словам, які приведуть до вас! mail1

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз