Смішні та повчальні історії із життя

Пишемо всі смішні та повчальні історії із життя, свої або почуті
Відвідувач
Diama
Повідомлення: 4
г. Харьков
836 днів назад
- Пойдем в кафе?
- Не могу, я на диете.
- Что за диета?
- Финансовая.
Відвідувач
rebrova
Повідомлення: 5
г. Харьков
788 днів назад
Когда я вдруг хочу перемен в своей жизни, я перекладываю подушку на другую сторону дивана, езжу на работу на другом автобусе или меняю обоину на экране. Могу даже выпить чай из другой кружки. Словом, иду на самые решительные шаги. Выхожу из зоны комфорта.

В такие моменты прямо чувствую, как меня захватывает ветер перемен. Удивительное ощущение, неповторимое.
Відвідувач
Alisushka
Повідомлення: 5
г. Киев
532 дня назад
Мужик собирается на рыбалку, пакует рюкзак...
Жена:
- Коля, давай может лучше в ресторан сходим?!
- Галя,.... вот если-бы ты собиралась идти покупать себе новую шубу и новое колечко, ты бы приняла моё предложение, вместо магазина, пойти со мной пивка выпить в кабак?
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2117
г. Гадяч
1 час назад

Потрясіння на грунті радості.

Був дуже насичений день: kuzya_01
- взяли на нову роботу з зарплатою в двічі більше колишньої,
- підвернувся цікавий підробіток,
- готувалася до Дня Народження сина.

Раптово стало погано ...

Викликала швидку з симптомами:
переднепритомний стан, блювота, кольки в грудях, брак повітря ...

Діагноз лікаря: нервове потрясіння на грунті радості.

Вколов діазепам і поїхав геть.

Пораділа, бл....ть. JC_wonky
Редагувалось: 1 раз (Останній: 10 серпня 2017 у 08:51)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

- Папа сумував?

Мама була у від'їзді два тижні.
Після повернення вона запитує у свого сина:
Мама:
- Папа сумував, коли мене не було вдома?
Син:
- Спочатку ні, але останні два дні він ставав все сумніше і сумніше.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

Зять з тестем.

Зять з тестем працюють шахтарями, але в різні зміни. Зять піднімається з шахти на підйомнику, а тесть в цей же час на сусідньому опускається. Порівнялися.
Зять крутить пальцем біля скроні, тесть у відповідь крутить двома руками. Зять згинає праву руку в лікті, ліву на згин. Тесть у відповідь показує "від плеча", розвертається і ляскає себе по "задньому місці".
Решта в ауті. Роз'їжджаються. На виході з шахти один із робітників говорить зятю:
- Слухай, я з твоїм тестем 20 років працюю, класний мужик, а ви з ним весь час собачитесь!
Зять відповідає: friends
- Так у нас прекрасні стосунки! Я його запитав: "Моя дура вдома?"
Він відповів: "Обидві вдома".
Я запитав: "Є 0,5?"
Він відповів: "Є 0,7, стоїть за унітазом!"
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

«Слоник Зохчо»

Нам з дружиною на весілля подруга подарувала картину власного виготовлення з зображенням слона.
На зворотному боці читаємо назву: «Слоник Зохчо».
Ми: - О, круто, спасибі. А що таке «Зохчо»?
- Дурні ви, - каже.
- Це не Зохчо, а «тридцять на сорок». derisive
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

З чистого аркуша.

Коли я була маленькою, почула фразу "з чистого аркуша". Мені стало цікаво. Я запитала у Мами, як це зрозуміти?
Вона взяла чисті аркуші паперу, фарби і пензля .. і каже:

- Дивись .. на твоєму прикладі розповім. Дівчина - це чистий аркуш. Хлопець - художник.
Але і різні художники бувають. Любитель візьме лист, почне наносити один колір, не промиє пензля, візьме інший колір. Фарби зіллються, і все буде сірим, негарним. Він зімне лист і викине, потім візьме інший. І так кілька разів.

А є художники справжні. Вони неквапливо будуть брати один колір, і наносити його на лист. Дадуть просохнути. Нанесуть інший. Веселка (радуга) вийде яскрава, соковита. Вона йому сподобається. Він збереже такий малюнок.

Але знову ж таки. Один художник купить дешевий альбом в найближчому магазині. Інший буде шукати полотно якісніше, може тиждень чекати, місяць, може на інший край за ним поїхати.
Порада:
Не квапся бути простим дешевим листом, будь дорогим полотном, не дозволяй комкати себе, заливати сірою фарбою, будь веселкою - дочекайся справжнього художника ...
Редагувалось: 3 рази (Останній: 24 вересня 2018 у 16:12)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад
Сидимо вдома я, дружина і доця. Займаємося своїми справами. Дзвінок у двері. Відкриває дружина. Я спостерігаю з дивана. Через 5 секунд вона йде на кухню, бере пакет зі сміттям і відносить його за двері. У моїх очах читається питання: що це було. Далі з її слів...

- Хлопчик років 7-8 запропонував винести сміття за винагороду, хоче Мамі подарунок на День народження купити. З приводу вартості, хлопчик сказав, скільки дасте, стільки і буде.

Laie_99 Загалом вона за 5 гривень скористалася цією пропозицією. Пакет був доставлений прямо в сміттєвий контейнер. Це не випрашувати копійки на вулиці.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 25 вересня 2018 у 16:06)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад
Їду в таксі додому, бачу чоловік йде з зупинки. Прошу таксиста пригальмувати близько того хлопця. Таксист пригальмовує, опускаю вікно і кричу:

- "Красунчик, у мене чоловіка вдома немає, поїхали до мене, покувиркаємось!".

Чоловік посміхається, сідає в машину. Їдемо мовчки. Таксист в шоці. Alex_01
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад
В автобусі поруч з ефектною дівчиною з татушками (татушки майже всюди), бабця з подивом вдивляється в татушку на шиї.

Молода жінка:

- Че, бабуля, в твое время татушек-то не было? Че пялишься?

Бабуся:

- Дівчинко, в мій час все було. Я 30 років провела в Азії. Потім викладала китайський в Інституті іноземних мов. Я ось просто не можу зрозуміти, чому у тебе на шиї написано «повторно не заморожувати».
Редагувалось: 1 раз (Останній: 20 листопада 2018 у 13:48)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

Подружка купила собі айфон.

У телефонній книзі на контакт «Папа», вона встановила фото начальника поліції міста в формі.

На контакт «Дядя» - фото прокурора району.

На контакт «Брат» - здорового "Беркутівця".

У неї вже 3 рази крали цей телефон, але всі 3 рази підкидали назад!
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

Поліція Дубая оштрафувала водія прямо в інстаграмі.

Невдалий водій вів в інстаграмі пряму трансляцію прямо за кермом, за що і був покараний. Щодо штрафу правоохоронці повідомили автолюбителю в коментарях в соціальній мережі.

Водій, який вів пряму трансляцію за кермом, був оштрафований поліцією Дубая за використання смартфона під час водіння. Порушник дізнався про це з коментаря до трансляції, який не полінувалися залишити правоохоронці.

інстаграм:
Haha! Does not get better than this!
Someone used Instagram Live while driving. Dubai Police joined in the live chat to inform them they were imposing a fine # mydubaipic.twitter.com / Qa0ayu9ch3

- The MD (@marketingdude) 24 грудень 2017 р.

Правопорушника допомогли вичислити інші небайдужі автомобілісти. Вони і поскаржилися поліцейським на те, що недбайливий водій користується смартфоном за кермом.

«Ми отримали кілька дзвінків зі скаргами на людину, який їхав по шосе шейха Зайда і вів прямий ефір за кермом. Ми перевірили його аккаунт в інстаграмі, побачили трансляцію і зареєстрували правопорушення. Водіям не можна відволікатися на телефони під час руху. Ми хочемо, щоб автомобілісти не робити таких помилок. Будь-хто може зателефонувати в поліцію, щоб повідомити про порушення правил дорожнього руху, скоєних іншими водіями. І ми завжди перевіряємо інформацію, перш ніж виписувати штраф», - заявив представник поліції.

Сума штрафу склала 800 дирхамів (близько 6 000 грн.).
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

Це шах і мат.

На одному з форумів якась дівчина задала питання - я красива, весела, розумна дівчина. Хочу вийти заміж за хлопця, який заробляє в рік не менше 250 тисяч.. Як це зробити? JC_cupidgirl

Один з молодих фінансистів не полінувався і відповів їй по суті.

- Я прочитав твій пост з великим інтересом. І ось як я це бачу. Твої пропозиції з точки зору такого хлопця - однозначно погана угода і ось чому.

Якщо говорити коротко, то ти пропонуєш свою красу в обмін на гроші. Все ніштяк, але ж твоя краса буде в'янути, а мій капітал тільки рости. Звичайно, ймовірність його збільшення можна поставити під сумнів, але ти також красивіше точно не станеш. Так що на мові економіки ти - обесцінюючий актив, а я - прибутковий актив. Але ти не просто знецінюючий актив, твоя цінність падає все швидше. Через 10 років на тебе ніхто не подивиться. Купувати тебе (про що ти просиш) - поганий бізнес, так що я б краще взяв тебе в оренду.

Якщо тобі мої слова здадуться жорстокими, задумайся над тим, що, якщо мої гроші зникнуть, так поступиш і ти.

Так що, по справедливості, коли твоя краса зів'яне, мені потрібно буде позбутися від цього активу. Це дуже просто. Так що угода, яка має для мене сенс, це побачення, але не весілля.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
1 час назад

«Камаз & Москвич».

Знайомий розповідав, як у нього на очах «Камаз» мало не в'їхав в «Москвич», який перебудувався і припаркувався біля того перед носом навіть не включивши «поворотів».

«Камаз» пригальмував, звідти вийшов водій десь 2Х2, підійшов до відкритого водійського вікна - вирвав важіль «поворотника» і простягнув водієві:

- На, ти все одно ним не користуєшся ... kez_02
Карта сайта ☺ → тут
Сторінки: Перша Попередня 1 2

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз