Смішні та повчальні історії із життя

Пишемо всі смішні та повчальні історії із життя, свої або почуті
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2913
г. Гадяч
5 годин назад

Що відомо про коронавіруси.

Про коронавірус вже точно відомо наступне:

1. З дому виходити не можна, але якщо потрібно, то можна.

2. Маски взагалі не допомагають, але їх обов'язково носити.

3. Магазини закриті, але їх відкривають якщо потрібно.

4. У лікарні марно з цим йти, але йти обов'язково.

5. Цей вірус смертельний, але в принципі не страшний.

6. Рукавички не допоможуть, але вони потрібні.

7. Всі залишаються вдома, але всі гуляють.

8. Їжі в супермаркетах повно, але її комусь не вистачає.

9. Вірус на дітей не діє, але діти в зоні небезпеки.

10. Обладнання не вистачає, але обладнання досить.

11. Є багато симптомів того, що ти хворієш, але можна перехворіти без симптомів.

12. Щоб не хворіти, потрібно тренуватися, але в спортзали і на пробіжки не можна.

13. Краще за все гуляти на повітрі, але на повітря, особливо в парки, не можна.

14. Повні в зоні ризику, але краще сидіти вдома і жерти, ніж гуляти на повітрі.

15. До людей похилого віку не можна приходити, але можна приносити продукти і ліки.

16. Хворим коронавірусів не можна виходити, але можна ходити в аптеку і магазин - роз'яснив кабінет міністрів.

17. Самим ходити до літніх родичів не можна, зате можна замовляти їм доставку, рознощики якої без масок і рукавичок контактують в день з сотнею людей.

18. Кожен розпалює паніку починає своє повідомлення словами «не хочу розпалювати паніку, але».

19. Штрафи ніяк законно не обгрунтовані, але їх виписують.

20. Штрафи придумані для порушників карантину, але можна штрафувати і тих, хто просто один вийшов в парк.

21. Обіцяно допомогу для безробітних в розмірі 3000 грн., але біржі праці відмовляють в реєстрації.

22. Надзвичайне положення не оголошено, але влада веде себе так, ніби воно є.

23. Домашнього арешту немає, але виходити нікому не можна.

24. На своїй машині пересуватися можна, але її відвезуть на штрафмайданчик.

25. Вам з найстаршою мамою і бабусею зустрічатися не можна, а сторонньому узбеку-таксисту можна.

26. Персональні дані охороняються законом, але ви повинні здати їх за першим свистком програмі стеження, яка зберігає їх у відкритому вигляді і ніяк не захищена.

27. Хворіють тільки азіати, але померло найбільше європейців.

28. Вірус живе на різних поверхнях дві години, ні, чотири, ні, шість, ні, сімнадцять днів. Але йому потрібно вологе середовище. А, ні, вже не потрібне.

29. Без масок і рукавичок ходити не можна, але в продажу їх немає.

Загалом, все ясно, але нічого не зрозуміло.

Карта відстеження

Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
5 годин назад

Стара притча про те, як єврей Пекло купував.

Одного разу єврей, гуляючи по Ватикану, здивувався довгій черзі в однієї з дверей. Розпитавши людей, куди ця черга, дізнався, що це християнські віруючі купують собі місце в Раю.

Недовго думаючи, єврей встав в кінець. Коли прийшла його черга, він попросив продати йому Пекло, все, цілком.

Само собою йому відмовили і навіть слухати не стали. Але він наполягав, підняв шум і зажадав аудієнції з Папою Римським. Спочатку йому теж відмовили, але він сказав, що купить Пекло за 1 мільйон.

– Навіщо тобі Пекло? - запитав Папа.

– Яка вам різниця, воно нікому не потрібне, я залишу його собі.

Ще трохи поторгувавшись, Папа Римський продав Пекло за 2 мільйони. В цей же день оформили папери і Ватикан отримав гроші.

Єврей вийшов на площу і почав голосно говорити, розмахуючи папером, що підтверджує одноосібне володіння Пеклом:

– Друзі, я викупив все Пекло! Тепер це приватна територія і я закриваю її і нікого туди не пущу! Людина після смерті може потрапити тільки в Рай або Пекло, значить, ви всі абсолютно точно потрапите в Рай!

Через кілька хвилин черга за місцями в Рай розчинилася. Багато дякували євреєві за зекономлені чималі гроші.

Тільки Папа Римський був злий за свою помилку. Він підійшов до єврея і попросив викупити Пекло назад.

Єврей, трохи подумавши, погодився і почав торг з 20 мільйонів ...
Редагувалось: 2 рази (Останній: 25 квітня 2020 у 09:57)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
5 годин назад
У мене є брат-близнюк, з яким ми з дитинства не ладнаємо. Все життя дико дратувало, що нас всі плутають, навіть кращі друзі. Але одна моя дівчина виділилася - коли побачила загальне фото, як-то хмурилася, а потім так невпевнено запитала:

– А ви з ним не родичі випадково, а то якось схожі.

Я усміхнувся mosking та сказав, мовляв, ми близнюки, нас всі плутають. Вона довго обурювалася, що ми зовсім різні, тільки трохи схожі.

Тепер вона моя дружина - єдина людина, розгледівша у мені «мене».
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
5 годин назад

Про різницю між психами і дурнями.

Зіновій Гердт розповідав:

«Їхав я якось на машині, раптом спустило колесо. Зупинився, обійшов, поохав, робити нічого, треба запаску ставити. А сталося це на дорозі поруч з психлікарнею, ось так я на узбіччі, а ось так високий кам'яний паркан. Ну і поки я возився з домкратом, відвертав колесо, на паркані стали збиратися психи, подивитися. Сидять мовчки, уважно дивляться. Трохи нервую: поспішав, аварія ця недоречно, спека, і психи ось ще ...

Ось так поглядів на паркан продовжую ремонт - відкручую гайки, складаю акуратно в ковпак, перевернутий тарілкою. Відставляю ковпак в сторону, знімаю колесо, йду за запаскою. І тут повз проноситься автомобіль, краєм шини зачіпає ковпак, гайки розлітаються все до єдиної не зрозумій куди ... У розпачі хапаюся за голову, сповзаю на землю ... Катастрофа!

Тут з паркану доноситься:

– А ви з інших коліс по одній гаєчці зніміть, на них запаску закріпіть і потихеньку до станції, а там вам допоможуть.

А він має цілковиту рацію, це вихід!

Дивлюся на нього з неприхованим подивом. А він, прекрасно розуміючи ситуацію:

– Так, я псих. Але це не означає, що дурень».
Карта сайта ☺ → тут
Сторінки: Перша Попередня 2 3 4 5

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз