Цікаві факти

А знаєте ви що...
Адміністратор
Адмін
Повідомлення: 2913
г. Гадяч
2 години назад

Історії людей, які пережили клінічну смерть.

Близько 10% людей, які пережили клінічну смерть, розповідають надзвичайні історії. Вчені пояснюють це тим, що після смерті якась частина мозку, що відповідає за уяву, працює ще близько 30 секунд, породжуючи за цей час цілі світи в нашій голові. Пацієнти ж стверджують, що це не що інше, як доказ життя після смерті.

У будь-якому випадку цікаво просто порівняти бачення різних людей. Висновки робіть самі.

Норбеков М. С.:
Була п'яна бійка. І раптом відчув дуже сильний біль. А потім я впав в каналізаційний люк. Я почав виходити, чіпляючись за слизькі стіни - смердючі до неможливості!
Насилу виповз назовні, а там машини стоять: швидка, міліція. Люди зібралися.
Оглядаю себе - нормальний, чистий. Через такий бруд повз, але чомусь чистий. Підійшов подивитися: що там, що трапилося?
Людей питаю, вони на мене нуль уваги, гади! Бачу, якийсь мужик лежить на ношах, весь в крові. Його витягли в швидку, і вже машина стала від'їжджати, як раптом відчуваю: з цим тілом мене щось пов'язує.
Крикнув: «Гей! Куди ви без мене? Куди мого брата забираєте ?! »
І тут згадав: ніякого брата у мене немає. Спочатку розгубився, а потім зрозумів: це ж я!

---"---"---"---

автор невідомий:
Лікарі попередили, що я можу розраховувати лише на 5% успішності операції. Ризикнули робити. У якийсь момент операції моє серце зупинилося. Я пам'ятаю, як побачив мою недавно померлу бабусю, яка гладила мене по скронях. Все було чорно-білим. Я не рухався, тому вона стала нервувати, трясти мене, потім перейшла на крик: вона кричала і кричала моє ім'я, поки я нарешті не знайшов в собі сили відкрити рот, щоб відповісти їй. Я ковтнув порцію повітря, і задуха пройшла. Бабуся посміхнулася. А я різко відчув холодний операційний стіл.

---"---"---"---

Dailymail:
Було багато інших людей, що йдуть до вершини гори, де вабить всіх яскравим світлом. Вони виглядали абсолютно звичайно. Але я розумів, що всі вони були мертві, як і я.
Мене роздирало від люті: скільки людей рятують в "швидкій допомозі", чому зі мною так поступили ?!
Раптом з натовпу вискочила моя покійна кузина і сказала мені: «Дін, повертайся назад».
Мене не називали Діном з дитинства, і вона була однією з небагатьох людей, які взагалі знали цю варіацію імені. Тоді я обернувся, щоб зрозуміти, що вона мала на увазі під словом «назад», і мене буквально вдарило в ліжко в лікарні, де навколо мене в паніці бігали лікарі.

---"---"---"---

Reddit:
Я пам'ятаю тільки 2 дверей, схожих на ті, що були в Середньовіччі. Одна - дерев'яна, інша - залізна. Я просто мовчки дивився на них довгий час.

---"---"---"---

автор невідомий:
Я побачила, що я лежу на операційному столі і дивлюся на себе з боку. Кругом метушня: лікарі, медсестри заводять мені серце. Я бачу їх, я чую їх, а вони мене ні. І тут одна медсестра бере ампулу і, надламавши кінчик, ранить собі палець - під її рукавичкою накопичується кров. Потім настає повна темрява. Бачу таку картину: моя кухня, за столом сидять мати з батьком, мама плаче, батько перекидає чарку за чаркою коньяку - мене не бачать. Знову темрява.
Я відкриваю очі, все навколо в моніторах, трубки, я не відчуваю тіла, не можу поворухнутися. І тут бачу медсестру, ту саму, яка ампулою поранила палець. Я перекладаю погляд на руку і бачу забинтований палець. Вона каже мені, що мене збила машина, що я в лікарні, скоро прийдуть батьки. Я питаю: а ваш палець вже пройшов? Ви ж поранили його, коли ампулу розкривали. Вона, відкривши рот, на мить втратила дар мови. Виявилося, що пройшло вже 5 днів.

---"---"---"---

автор невідомий:
Моя машина була розбита, а через хвилину в неї врізалася величезна фура. Я зрозуміла, що сьогодні помру.
Потім сталося щось дуже дивне, чого досі у мене немає логічних пояснень. Я лежала в крові, здавлена ​​шматками заліза всередині своєї машини, в очікуванні смерті. І тут різко мене огорнуло дивне почуття спокою. Причому не тільки відчуття - мені здалося, що через вікно машини до мене розпростерлися руки, щоб обійняти мене, забрати або витягнути звідти. Я не могла бачити обличчя цього чоловіка, жінки чи якоїсь істоти. Просто стало дуже легко і тепло.

---"---"---"---

автор невідомий:
Я ходив по лікарні, там було порожньо - зовсім нікого. Спочатку я самотньо сидів на холодній каталці в реанімації, а потім різко з'явилася медсестра взяла мене за руку і повела на екскурсію - показувати відділення реанімації.

---"---"---"---

автор невідомий:
Я бігав по своїй кімнаті, збирався похапцем. Покликав друзів - нікого немає. Але при цьому чую - шум із-за моїх дверей. Пішов перевіряти, в чому справа.
За дверима виявилося багато людей: хто стояв, хтось сидів, схиливши голову, хтось плакав, а я лежав на підлозі. І я був мертвий.
Але справжній я тут! Я кричав усім: «Подивіться сюди, я не вмер!» Але нікому не було до мене справи. Після марних спроб привернути до себе увагу я повернувся в свою кімнату і став судорожно думати про те, що я дійсно помер.

---"---"---"---

автор невідомий:
Бачу своє тіло з боку: відчуття легкості таке, пофіг все стало. Вирішив піти по гуртожитку погуляти. У сусідню кімнату заходжу, а там сусіди горілку п'ють з макаронами.
Після того як мене відкачали, вирішили перевірити - сусіди дійсно їли макарони і пили нишком, навіть марка горілки збіглася. Після цього мене Нострадамусом звали.

---"---"---"---

автор невідомий:
При падінні у мене зупинилося серце. Як зараз пам'ятаю ... Відчуття дивні, легкість якась була, тунелів ніяких не було. Мама бігала по дитячому майданчику і в паніці кричала про допомогу. А я бігала за нею.

---"---"---"---

Зі спогадів лікаря:
привезли чоловіка, зупинилося серце, клінічна смерть 51 секунда. Вдалося відкачати ... Коли отямився і відкрив очі, то я йому і крикнув від радості «Христос воскрес!», Мужик в розгубленості відповів: «Я ... я насправді просто Коля».
Редагувалось: 1 раз (Останній: 22 травня 2017 у 13:48)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад

Цікаве про USB-флеш накопичувач.

Перші флешки з'явилися в 1970 році, але їх довгий час не використовували. Технологія виготовлення була занадто складна і дорога.

1984 році їх почали використовувати, але тільки серед військових, так як ціна для звичайних людей була також висока.

На перші носії можна було записати всього кілька мегабайт, при тому, що коштували вони декілька сотень доларів. Тому їх непогано замінювали DVD і CD носії. Але з зростанням технологій об'єм пам'яті збільшувався і ціна знижувалася.

На даний час флешку можна купити за кілька центів. А об'єм, який може вмістити флеш накопичувач, становить понад 1 терабайта.

Не дивлячись на їх різноманітність, флеш карти залишаються затребуваним подарунком. У рейтингу бажаних подарунків на день народження, флеш карти займають 8 місце.

Завдяки низькій ціні їх часто використовують в якості матеріалу при проведенні промо-акцій. Їх роздають відвідувачам виставок і презентацій. Флешки з логотипом це хороший рекламний інструмент.

Флешки з логотипом компанії часто расповсюджують всередині компанії, серед співробітників офісу. Таким чином керівництво піднімає корпоративний дух, збільшуючи працездатність і лояльність.

Але тим не менше технологія виготовлення флешок забирає багато часу. Щоб виготовити середньостатистичну флешку, потрібно пройти більш сотні різних етапів (різка, збірка і т.д.), в цілому знадобиться близько місяця безперервного процесу для виготовлення 1-ої USB-флеш накопичувача.

За останні 10 років об'єм пам'яті USB-флеш накопичувачів збільшився в кілька тисяч разів, ціна впала в кілька сотень разів. Але крім ціни і обсягу інформації також важливий такий чинник, як швидкість закачування інформації.

Середня швидкість закачування інформації на USB 2.0 становить 21-34 мб / сек.
На даний момент практично всі пристрої переходять на USB 3.0, яка в 400 разів швидше USB 2.0. А в 2020 році планується випустити USB 4.0., які швидше в 800 разів.

Флеш накопичувачі швидко витіснили DVD і CD носії, і в даний момент на багато комп'ютерах вже немає дисководів. Це справжній геноцид в сфері технологій.
mafia
Але це виправдано. Флеш-карти дуже довговічні, на них можна записувати інформацію понад 100 тисяч разів. Звичайно, все залежить від якості виробу. До того ж вони більш компактні.

Крім довговічності і компактності, вони дуже міцні і володіють великим температурним діапазоном від -30 до +80 градусів за Цельсієм.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 25 травня 2017 у 16:07)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад

10 додаткових людських почуттів, про існування яких ви не знали.

Багато людей, які мають гострі відчуття. У них відзначається сильна психічна чутливість, або екстрасенсорне сприйняття (ЕСС).

Але як дізнатися, що ви володієте великою кількістю людських почуттів, в порівнянні з іншими?

Можливо, вам потрібно навчитися розпізнавати ознаки того, що у вас є шосте відчуття. Деякі знання, пов'язані з типами чуттєвого усвідомлення, можуть стати в нагоді вам в житті.

Що таке екстрасенсорне сприйняття?

Екстрасенсорне сприйняття відноситься до інформації, яка обробляється розумом, а не звичайними почуттями. Цей термін придумав Джозеф Банкс Райн, психолог з Університету Дьюка. ЕСС включає такі здібності, як ясновидіння, телепатія, передбачення (прогноз майбутнього) і ретрокогніцію (отримання інформації про події, які відбулися в далекому минулому).

Є набагато більше почуттів, ніж ви думаєте...

Зір, слух, нюх, дотик і смак - це п'ять людських почуттів, про які відомо кожному. Але є ще багато таких почуттів, які ви використовуєте, не усвідомлюючи того. Взяти, приміром, пропріоцепцію, яка дозволяє вам визначати положення частин власного тіла відносно один одного і в просторі. Поліція використовує її для того, щоб виявити водіїв, що керують транспортним засобом в нетверезому стані. Тверезий автомобіліст легко здатний доторкнутися вказівним пальцем до кінчика носа з закритими очима.

Також існують рецептори напруги, які дозволяють вам визначити оніміння або ступінь розтягування ваших м'язів.

Є ще ноціцепція, або фізіологічний біль. Звичайно, ви потребуєте і в еквілібріоцепціі (відчуття рівноваги), що дозволяє ходити по канату. А чи замислювалися ви коли-небудь над таким поняттям, як магніторецепція?
Вона дозволяє виявляти магнітні поля.

Насправді існує безліч форм сприйняття. Деякі люди здатні обробляти інформацію за допомогою розуму, а не п'яти почуттів, про які знає кожен.

Персонажі з фільмів «Люди Ікс» зовсім не є вигаданими, як ви, напевно, думаєте. На світі живуть люди, які володіють додатковими людськими почуттями, і ви можете опинитися одними з них.

10 додаткових людських почуттів, про існування яких ви не знали.

Отже, якими ж додатковими людськими почуттями ви можете володіти, навіть не усвідомлюючи цього? До речі, деякі з них є досить страшними.

1. Здатність бачити руки в темряві.

Перш за все, ви здатні сприймати обриси своєї руки в темряві. Згідно з результатами дослідження, проведеного вченими з Рочестерського університету, близько половини людей можуть бачити яскраві образи з зав'язаними очима. Вчені стверджують, що не тільки очі, а й інші частини вашого тіла, допомагають вам сприймати об'єкти. Наприклад, ви можете використовувати свій ніс, щоб переміщатися по темній кімнаті; він допомагає вам визначати, що де знаходиться.

2. Здатність на слух визначати різницю між гарячою і холодною водою.

Чи можете ви на слух визначити, яка вода тече з-під крана: холодна або гаряча?

За даними британської компанії "Condiment Junkie", це можливо. Ви здатні почути різницю тому, що в холодній воді - більше молекул. Холодна вода більш в'язка, ніж гаряча; цим пояснюється той факт, що ви не будете так чітко чути її. Крім того, гаряча вода має більше бульбашок, ніж холодна, і тому сильніше шумить.

3. Піт, який робить інших людей щасливими.

Коли ви думаєте про піт, він, перш за все, асоціюється у вас з пахвовими западинами. Однак, можливо, вам варто почати асоціювати його з задоволеним обличчям. За даними Утрехтського університету, ви стаєте щасливішими, коли вдихаєте запах поту життєрадісної людини. Вчені взяли зразки поту у дванадцяти молодих чоловіків і попросили жінок понюхати їх після перегляду відеороликів, що провокують емоційні реакції. Результати показали, що піт щасливих чоловіків викликав у них радість.

4. Визначення по запаху стану імунної системи.

Ви можете дізнатися, наскільки хорошим здоров'ям володіє людина, по запаху його тіла. Те ж саме стосується і визначення віку. Люди похилого віку мають характерний запах. Також ви можете визначити, наскільки добре людина себе почуває.

В ході одного відомого дослідження жінок попросили понюхати просочені пітом чоловічі футболки. Результати показали, що учасниць залучали чоловіки, гени імунної системи яких були іншими, ніж їх власні.

5. Надлюдський слух під водою.

Люди не дуже добре здатні чути, в порівнянні з іншими живими істотами. Ми сприймаємо звуки частотою до 20000 Герц, в той час як собаки здатні чути звуки частотою до 45000 Герц.

Як не дивно, але ваш слух може покращитися, коли ви перебуваєте під водою, завдяки тому, що звукова інформація надходить прямо до соскоподібного відростка скроневої кістки.

6. Шкіра, яка сприймає запахи і сприяє зціленню.

Німецькі вчені зробили вражаюче відкриття. Вони виявили, що клітини, які дозволяли носу виявляти запахи, наділяли шкіру можливістю робити те ж саме. Також їм вдалося з'ясувати, що це призводило до поділу клітин, необхідного процесу для зцілення.

7. Визначення запаху смерті.

Ваш ніс може попередити вас про смертельну загрозу. Вчені піддали випробовуваних впливу путресцина, хімічної речовини, що виділяється розкладанням тілами. Було виявлено, що запах провокував на втечу або бажання втекти, реакцію, яка спостерігається серед тварин.

8. Рятувальні здатності.

Інше дослідження виявило, що неспокійні люди володіють навиком порятунку життів. Згідно з результатами, стурбовані люди, в порівнянні з тими, хто перебуває в розслабленому стані, використовують інші частини мозку для виявлення загрози.

У той час як спокійна людина розпізнає небезпеку з мови рухів тіла, схвильовані люди обробляють сигнали про загрозу в частинах мозку, які спонукають до дії. Коротше кажучи, вони відразу готові бігти, на відміну від більш розслаблених індивідуумів, яким потрібно певну кількість часу, щоб обробити інформацію.

9. Здатність виявляти магнітні поля.

Школа комунікацій при Массачусетському університеті підтвердила, що білок в сітківці ока здатний виявляти магнітні поля. Флавопротеід, що дозволяє людям розуміти магнітне поле Землі, наділяє їх можливістю побачити його в світлі.

10. Визначення типу особистості за запахом.

Ми часто можемо визначити характер людини по фотографії або відео. Однак це можливо зробити і по запаху його тіла. Згідно з результатами наукових досліджень, люди здатні сказати, ким є людина - екстравертом, лідером або невротиком, виходячи з того, як він пахне.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад

Цей фрукт на смак нагадує м'ясо.

Плоди індійського хлібного дерева - джекфрут, які можна зустріти в Південній Азії, Південно-Східної Азії і в Африці.

Цікаво, що вага такого плоду може досягати до 30 кг і розмірами до 90 см.
І саме тому джекфрут вважається одним з найбільших плодів у світі, які ростуть на деревах.

Їсти цей фрукт можна не тільки після термічної обробки, але і сирим.

Варто відзначити, що недозрілий плід за смаком нагадують свинину.

Ніжний аромат і виражена текстура, схожа на м'ясо, роблять недозрілий джекфрут незамінним продуктом для вегетаріанців і тих, хто піклується про фігуру.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
12-річний норвежець Ганс Йорген Ольсен врятував себе і свою сестру від розсердженого лося під час прогулянки в лісі.

Хлопчик застосував навички, побачені ним у грі World of Warcraft.

Спочатку він подражнив лося, щоб відвернути його від сестри. Коли тварина пішла за ним, він ліг на землю і прикинувся мертвим - такий прийом доступний гравцям-мисливцям 30-го рівня.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Око людини в хвилину здійснює близько двадцяти моргань,

а за цілий день - 15.000 моргань.

phil_16 До речі:

як намалювати око олівцем?

Редагувалось: 4 рази (Останній: 2 лютого 2018 у 13:34)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
З 1982 року, коли був винайдений

Тетріс,

гра була продана 40 мільйонами копій по всьому світу.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 2 лютого 2018 у 16:07)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Найбільший за площею острів Гренландія (2 175 600 квадратних кілометрів).

Є дані, що говорять про те, що Гренландія насправді - скупчення островів покритих крижаною шапкою. Без неї площа поверхні склала б 1 680 000 квадратних кілометрів.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Найвища точка на Землі, гора Еверест або Джомолунгма (8848 метрів)

розташована в Гімалаях.

Переглянути
Редагувалось: 3 рази (Останній: 6 лютого 2018 у 20:13)
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Флешка - це ізраїльський винахід.

Перший комерційний продукт був випущений ізраїльською компанією M-systems в 2000 році і мала розмір в 1 Мб.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Акули щорічно вбивають, за різними даними, від 80 до 300 осіб. Зараз в більшості туристичних країн відомості про напади акул не оприлюднюються. Дізнатися, скільки людей гине в Червоному морі, неможливо; хоча з розмовою з місцевими жителями відомо, що тільки в районі курорту Ейлат гине 2-3 людини в рік - як правило, ті, хто купається з яхт у відкритому морі.

Залежно від виду в пащі акули може бути від 30 до 400 зубів і розташовані вони в кілька рядів. Сила стиснення щелеп чотириметрової акули - 20 кілоньютонах.

Акула чує кров здалеку. Траплялося, до пораненого кита акули кидалися з відстані в кілька кілометрів. Акула починає розглядати жертву приблизно з п'яти метрів. З великої відстані вона жертву тільки чує.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Людське волосся практично не знищується. Його можна тільки спалити, а до води, холоду і багатьох агресивних речовин воно нечутливе.

Жіноче волосся в два рази тонше чоловічих.

Один людський волос може витримати до 100 грам ваги.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Маріанська западина - найглибший досліджений розлом в світовому океані, і найнижча точка земної поверхні. Її глибина в даний час оцінюється до 10 971 м. (35 994 футів).

Розташоване це місце в Тихому океані на схід від Маріанських островів.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
У 1980 році американський фотограф Роберт Ландсбург знімав виверження вулкана Сент-Хеленс і в якийсь момент усвідомив, що врятуватися йому не вдасться.

Тоді він упакував свою камеру в чохол, поклав чохол в рюкзак і закрив його своїм тілом, щоб уберегти знімки для дослідників.
Карта сайта ☺ → тут
Адміністратор
Адмін
г. Гадяч
2 години назад
Капрон - прекрасний замінник кольорових металів.

Підшипники, втулки, деталі для текстильних машин, пресів, металорізальних верстатів, зроблені з капрону, не потребують мастила, що не піддаються корозії, у них дуже низький коефіцієнт тертя, вони безшумні, набагато легше і довговічніше металевих. Причому, вартість виготовлення їх невисока.
Карта сайта ☺ → тут

Швидка відповідь

У вас немає прав, щоб писати на форумі.
Наверх
Вниз