Рок-н-рол живий!!!

Рок-н-рол живий!!!
13 квітня - день Рок - н - Ролла. Всесвітній день рок-н-ролу - свято однодумців, для яких рок-н-рол став не лише музикою, а стилем і способом життя.

Рок-н-Ролл це не просто музика, це епоха. Початковою датою ери рок-н-ролу вважають 13 квітня 1954, коли американський співак Білл Хейлі записав пісню "Rock Around the Clock". Традиційними музичними інструментами для виконання рок-н-ролу вважаються бас, електрогітара, ударні, саксофон та фортепіано.У всі часи рок - н - рол піддавався сумнівам і гонінням. Батьки американських дітей , які підхопили цей рух, були в жаху від музики, якій поклонялися їх нащадки. Адже рок - н -  рол став саме стилем життя - одяг, зачіски, руху - все це разюче відрізнялося від усього існуючого раніше. У ті ж роки, що потрапив в Радянський союз рок - н - рол, хоча і був швидше аматорської музикою, відразу ж отримав статус антирадянської музика і став предметом антизахідної пропаганди. Дуже довго рок - н - рол не отримував масового поширення в СРСР. Першим фатальним музикантом став Борис Гребенщиков, який на своєму концерті в 1980 році застосував витівки, який у всьому світі вже давно були визнані рок - хуліганськими. Зразками для наслідування і вчителями наших перших рок - музикантів ( БГ, ДДТ, Наутілус Помпіліус, Аліса, Кіно ) стали такі виконавці як Джиммі Хендріксон, Брюс Спрінгстін, Фреді Меркурі, групи "Ай - Сі - Ді - Сі" , " Пінк Флойд ", " Кісс ", " Квін " та подібні групи і виконавці, яких до часу розквіту рок - н - ролу в нашій країні було вже предостатньо.

Падіння залізної завіси і настала гласність дала новий поштовх розвитку рок-н-ролу, а точніше вже рок​​-музики в нашій країні. Варто сказати, що саме падіння залізної завіси з одного боку дозволило розвинутися рок-руху, а з іншого боку були загублені такі явища, як "квартирники", що надавала пікантність цього руху. 

І не дивлячись на це, гасло "Рок-н-рол живий!!!" Актуальний і донині. І перебували, знаходяться і будуть перебувати люди, для яких рок-н-рол був, є буде не просто музикою, а саме стилем життя.
В нашому місті є також гурт "Теорія Інших", який був створений на руїнах гуртів "Провокація" та "Смур" в 2010 році. Їхній стиль - фолк-метал-рок, козацький рок.



Запальні ритми та тонкі українські мотиви, що пронизують полотно усієї творчості, не можуть залишати байдужим будь-кого.

Ось деякі виступи гурту:


Гурт "Теорія інших" - Сонце (м. Гадяч)

 
Акустичний виступ в Сумах.

Гарно, що є такі люди в нашому місті. Молодці так держати!

Схожі статті:

Загальні статті14 серпня Медовий Спас або свято Маковія.

Новини містаСвято на Заярі (м.Гадяч)

Новини міста14 лютого одружилися три пари у місті Гадяч

Загальні статтіЯблучний спас

1781 перегляд

Рейтинг: +1 Голосів: 1

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Наверх
Вниз