Читати статті

Сторінки: 1 2 3 Наступна Останній

Визначилася перша пара півфіналу ЧС-2014 з футболу.

На ранок 5 липня в результаті двох зустрічей на чвертьфіналі мундіалі, визначилися перші збірні, які боротимуться за право гри на фіналі чемпіонату світу з футболу 2014 року.

Перша зустріч на 1/4 фіналі, яка відбулася в 9 вечора (+5:00) між Німеччиною і Францією, завершилася перемогою німців з єдиним забутих голом, автором якого став Матс Хуммельс. По темпу гра була відносно нудної, але в цілому обидві сторони показали хорошу техніку. У французів кілька разів були шанси на порятунок, але вони не змогли їх реалізувати.

Друга гра, яка визначила другого півфіналіста мундіалі, відбулася на годину ранку (+5:00) між збірними Бразилії та Колумбії. Колумбійці показали хорошу гру і витривалість, гідно протистоячи одному з фаворитів світового футболу і самого титуловану збірного, але техніка бразильців взяла верх: гра завершилася з рахунком 2:1 впользу господарів чемпіонату. Авторами переможних голів стали Тьяго Сільва і Давид Луїс. Гол престижу колумбійців, після якого гра набула особливого темп і жорстокість і обіцяла феєричний кінець, був забитий Хамеса Родрігес з пенальті.

Таким чином, збірні Німеччини і Бразилії зустрінуться на Белу-Орізонті 9 липня годину ночі по Душанбинському часу.

Наступна пара получінала визначиться на майбутніх двох іграх чвертьфіналу між Нідерландами і Коста-Рікою, і Аргентини та Бельгією.